Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт HUAWEI Mate 7 MT7-L09 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1699 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Ремонт Huawei Mate 7 після контакту з водою

  Ремонт Huawei Mate 7 включає в себе не тільки відновлювальні роботи з усунення неполадок, що виникли внаслідок порушення цілісності дисплея або пошкодження корпусу, але також «реанімаційні» процедури після падіння гаджета в воду.   Необхідно відзначити, що саме профілактика, чистка і сушка після води користується великим попитом в майстерні «ай-яй-яй». Популярність даної послуги багато в чому пояснюється тим фактом, що в нашому сервісному центрі працюють справжні професіонали, здатні протягом декількох годин привести до тями ваш гаджет. До того ж, наявність в будь-якій філії нашої майстерні широкого асортименту оригінальних комплектуючих для девайса даної версії, в комплексі із застосуванням сучасного обладнання, дозволяє гарантувати якісний результат. Наші майстри не закінчать роботу з девайсом, поки не переконаються в його повній справності, яку можна гарантувати.   Ви можете оплатити ремонт Хуавей Мейт 7 готівкою, за допомогою кредитної картки або скориставшись банківським переказом.  

У чому переваги послуги заміна екрану Huawei Mate 7

  Заміна екрану Huawei Mate 7 проводиться професійними фахівцями Сервісного центру «ай-яй-яй». Якщо дисплей вашого смартфона спотворила тріщина, на екрані з'явилися відколи або сенсор перестав коректно функціонувати - приносьте свій гаджет до нас. Вашому девайсу нададуть кваліфіковану допомогу, а новий екран порадує вас своїм ідеальним станом. Ми зробили все можливе для того, щоб заощадити час наших клієнтів. Існує 2 варіанти доставки телефону в майстерню "Ай-Яй-Яй»:  
  1. За Допомогою "Нової Пошти". Даний спосіб особливо актуальний для всіх користувачів, які проживають в обласних центрах.
  2. Відвідування будь-якої філії в місті Києві. Зручне місцезнаходження, так само як і наближеність наших представництв до станцій метро і транспортних розв'язок, дозволяє швидко дістатися до нас.
  Ремонт Huawei Mate 7: замена стекла экрана киев украина фото  

Чому краще замовити послугу заміна скла Хуавей Мейт 7 в майстерні "Ай-Яй-Яй"

  Заміна скла Хуавей Мейт 7 проводиться нашими майстрами з використанням сучасного обладнання. До того ж, в будь-якому з наших філій завжди присутня велика кількість оригінальних стекол для Хуавей Мейт 7. Самі ремонтні роботи виконуються протягом декількох годин, по завершенні яких клієнт отримує гарантію.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту