Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei P Smart Z (STK-LX1) з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн
1149 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
2349 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei P Smart Z (STK-LX1) якісно та швидко в Києві та по Україні.

Заміна скла Huawei P Smart Z (STK-LX1) може знадобитись в самий незручний момент. Як показує практика, різкі перепади температури, невдале падіння і порушення правил експлуатації часто призводять до пошкодження передньої частини гаджета. Спеціалісти в сервісному центрі «Ай-яй-яй» безпечно замінюють скло Huawei P Smart Z (STK-LX1) окремо від екрану, тим самим зберігаючи оригінальну матрицю. Якщо Ви помітили зовнішнє пошкодження передньої панелі, скоріше зверніться до професіоналів. Не рекомендуємо намагатись виконати ремонт самостійно. Адже без спеціального обладнання та інструментів, Ви можете тільки погіршити проблему.

В яких випадках може знадобитись заміна екрану Huawei P Smart Z (STK-LX1)?

Який саме вид ремонту буде необхідний Вашому гаджету, майстер визначить після проведення детальної діагностики.  Зазвичай, заміна екрану Huawei P Smart Z (STK-LX1) може бути необхідна в таких випадках:
  • Не працює сенсор, повністю або частково;
  • Погана якість підсвічування, або його повна відсутність;
  • Биті пікселі та осколки заважають нормальному  перегляду інформації;
  • На екрані утворюються різноманітні плями і смуги.
Якщо Ви виявили на своєму смартфоні щось із вищеперерахованого, не слід хвилюватись. Кваліфіковані майстри можуть замінити дисплей Huawei P Smart Z (STK-LX1) за кілька годин, та повернути його Вам у день звернення. Ви можете вибрати для встановлення деталі які Вам пропонує майстер, або надати свої. По завершенню всіх робіт Ви отримаєте гарантію на надані послуги.

ремонт huawei p smart z в киеве

Чому варто замовити ремонт Huawei P Smart Z (STK-LX1) саме в сервісному центрі «Ай-яй-яй»?

Якщо Вам терміново потрібен ремонт Huawei P Smart Z (STK-LX1), залиште заявку на нашому сайті, або зателефонуйте нашим операторам. Всі відділення розташовані практично у всіх районах Києва, тому нас легко знайти. По Україні ремонтуємо Huawei P Smart Z (STK-LX1) через транспортну компанію «Нова Пошта». При замовленні в нас  ремонту, Ви отримуєте:
  • безкоштовну комплексну діагностику;
  • гарантію на різні види робіт;
  • кур'єрську доставку по Києву;
  • завжди актуальні ціни та умови ремонту на сайті.
Крім того, ми ремонтуємо нові смартфони, оскільки постійно розвиваємось та йдемо в ногу з часом. Якщо у Вас виникли питання, сміливо пишіть в онлайн-чат на сайті, ми працюємо щодня і завжди онлайн!
Оценить

Детальніше

Приховати