Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei P40 Lite E 51095DCE з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
849 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei P40 Lite E 51095DCE терміново та з гарантією якості.

Заміна скла Huawei P40 Lite E 51095DCE - серйозна процедура, яку виконати самостійно без професійного обладнання дуже складно. Спочатку, необхідно на сепараторі нагріти клей, на якому тримається старе скло, далі, акуратно видалити розбите скло спеціальними інструментами, не пошкодивши при цьому матрицю, а потім очистити поверхню від залишків клею. Після цього наклеюється нове скло. При виникненні тріщин та осколків на екрані Вашого смартфона, зверніться до професійної майстерні. Фахівці в сервісному центрі «Ай-яй-яй» виконують даний вид ремонту щодня, та використовують тільки якісні матеріали.  

В яких випадках потрібна заміна екрану Huawei P40 Lite E 51095DCE?

Якщо Ви виявили нерівності та тріщини на телефоні, не відкладайте ремонт Huawei P40 Lite E 51095DCE на потім. Вода та бруд може потрапити через пошкоджене скло, та призвести до несправності інших деталей смартфону. Заміна екрану Huawei P40 Lite E 51095DCE необхідна, якщо крім тріщин на екрані, не працює сенсор, нестабільна робота підсвічування, або з’являються плями та биті пікселі на екрані. Дізнатися, який ремонт потребує Ваш гаджет, заміна екрану, або скла, допоможе детальна діагностика, яку виконують наші майстри перед будь-яким ремонтом. Ця послуга займає всього 20 хвилин. ремонт huawei p40 lite e замена стекла

Чому варто замовити ремонт Huawei P40 Lite E 51095DCE  в сервісному центрі «Ай-яй-яй»?

Сервісний центр «Ай-яй-яй» спеціалізується на заміні скла та екрану, але досвідчені майстри, також можуть виконати і інший ремонт Huawei P40 Lite E 51095DCE будь-якої складності. Для замовлення ремонту в нашому сервісі, Вам необхідно зв’язатись з нами зручним для Вас способом: написати в чаті, подзвонити за номерами, які є на сайті, або особисто звернутись в будь-яке відділення майстерні. Переваги сервісного центру «Ай-яй-яй»:
  • Деталі. Для заміни несправних комплектуючих, майстри використовують тільки якісні деталі, які завжди є в наявності;
  • Гарантія. Наші спеціалісти надають гарантію на виконані роботи та встановлені комплектуючі;
  • Місцезнаходження. Майстри в сервісному центрі «Ай-яй-яй» надають послуги з ремонту телефонів у відділеннях, які розташовані по всьому Києву недалеко від метро, тому нас зручно знайти.
Крім того, можлива заміна екрану Huawei P40 Lite E 51095DCE за зниженою ціною через участь в акції Happy Hours. Знижка поширюється на будь-яку послугу при зверненні в наш сервісний центр з 10:30 до 11:30. Для економії часу, Ви можете замовити послуги кур’єра, або виїзд майстра в зручне для Вас місце.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту