Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Nova Y61 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
949 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1849 грн замовити в 1 клік
Заміна батареї
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 599 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei Nova Y61 за результатами діагностики

  Заміна скла Huawei Nova Y61 необхідна, коли поверхня смартфона пошкоджена, а екран працює без проблем. В першу чергу мова йде про наявність різних відколів і тріщин, що заважають користуватися комфортно смартфоном. Поширена проблема такого роду виникає після сильного механічного впливу на пристрій – його падіння або удару. Як тільки це станеться, вам слід скористатися нашими послугами. Використовуючи сучасне обладнання, майстер продіагностує працездатність мобільного пристрою, виявить причини поломки і порекомендує необхідний ремонт. Які терміни заміни скла Huawei Nova Y61? Фахівці нашої майстерні виконують цю роботу протягом декількох годин. Для підтримки зв'язку на час ремонту надаємо тимчасово телефон.  

Заміна екрану Huawei Nova Y61 в сервіс-центрі " Ай-Яй-Яй»

  Заміна екрану Huawei Nova Y61-популярна послуга, яку пропонують всі філії нашого сервісного центру. Зверніть увагу, що процедура заміни екрану проводиться всього за кілька годин з моменту потрапляння гаджета в руки майстра. Крім того, відзначимо, що досвідчені фахівці володіють всіма необхідними навичками для виконання даного виду робіт максимально ефективно. У них є необхідне обладнання для діагностики гаджета, а також професійні інструменти і необхідні запчастини для проведення ремонту в короткі терміни і з гарантією. Зверніть увагу, що після ремонту на смартфоні не залишається слідів його розбирання.   Ремонт Huawei Nova Y61: Киев, Украина  

Як замовити ремонт Huawei Nova Y61?

  Замовити ремонт Huawei Nova Y61 дуже просто. Клієнту необхідно відвідати одну з філій Сервісного центру "ай-яй-яй". Тут фахівець проведе діагностику, а потім – ремонтні роботи. Зверніть увагу, що, якщо клієнт знаходиться не в Києві, він може відправити пристрій Новою Поштою. На наступний день гаджет буде в руках фахівця. Ще через 1-2 дні ви отримаєте його повністю працездатним. Ми розуміємо, що при замовленні послуг з ремонту можуть виникнути питання. Для консультації ви можете зв'язатися з нашими операторами одним з найбільш зручних способів:  
  • зателефонувавши за телефонами, що вказані на сайті,
  • зв'яжіться з менеджером через Viber або Telegram,
  • подати онлайн-заявку,
  • напишіть консультанту в онлайн-чат на сайті.
  Вибравши сервісний центр "Ай-яй-яй", ви отримаєте гарантію на виконані роботи і на встановлені деталі.  
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту