Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei P20 EML-L09C з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
2199 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei P20 EML-L09C в сервісному центрі «Ай-яй-яй» якісно, швидко та по лояльним цінам.

Заміна скла Huawei P20 EML-L09C, як показує досвід, необхідна в разі різких перепадів температури, фізичного впливу або недбалості з боку власника, які привели до пошкоджень на екрані. Замінити скло Huawei P20 EML-L09C потрібно, якщо на передній панелі є тріщини, відколи та подряпини, або жовті плями, а сам гаджет працює стабільно та без перебоїв.  Хоча процедура не передбачена виробником, скло змінюють окремо від екрану професійні майстри в сервісному центрі «Ай-яй-яй». Фахівці проводять заміну скла зі збереженням оригінальності матриці, а одже, передача кольору залишається незмінною.  

Які симптоми вказують на те, що потрібна заміна екрану Huawei P20 EML-L09C?

Відштовхуючись від нашого досвіду, заміна екрану Huawei P20 EML-L09C потрібна в таких випадках:
 • Коли датчик не реагує на дотики в окремих місцях, або всьому екрану;
 • Підсвічування працює некоректно;
 • Видно биті пікселі на екрані;
 • Смуги та плями на екрані ускладнюють перегляд зображення.
Якщо Ви виявите одну або кілька ознак пошкодження, принесіть свій гаджет в нашу майстерню, щоб швидко замінити дисплей Huawei P20 EML-L09C. Використання новітніх інструментів і високоякісних деталей гарантує надійний і тривалий результат ремонту. Крім того, Ви отримаєте гарантію на виконані роботи. Ремонт Huawei P20: замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Huawei P20 EML-L09C в професійній майстерні.

Чому звертаються саме до нас, щоб відремонтувати Huawei P20 EML-L09C:
 • проводимо попередню діагностику, для визначення необхідного ремонту;
 • дуже зручне розташування відділень сервісу;
 • надання гарантії на якість обслуговування;
 • кожен клієнт може залишити відгук про нашу роботу;
 • ми можемо відремонтувати Huawei P20 EML-L09C за допомогою Ваших або наших запасних частин;
 • пропонуємо послуги кур’єра по місту, або виїзд майстра в зручне для Вас місце для ремонту, що значно зекономить Ваш час;
 • завжди актуальні ціни та умови на сайті.
Записатися на ремонт Huawei P20 EML-L09C можна зателефонувавши за вказаними номерами на сайті, або звернувшись до одного з відділень сервісного центру «Ай-яй-яй». Наші філіали розташовані поблизу метро, практично у всіх районах Києва, що дозволяє легко нас знайти. Крім того, завдяки послугам Нової Пошти, ремонтуємо техніку по всій Україні. Якщо у Вас виникли запитання, пишіть в онлайн-чат, ми завжди на зв’язку та працюємо щодня!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту