Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei GT3 NMO-L31 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрана
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
уточнити замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
уточнити замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
уточнити замовити в 1 клік
Заміна скла камери
уточнити замовити в 1 клік
Заміна основної камери
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei GT3 NMO-L31 по всій Україні.

Заміна скла Huawei GT3 NMO-L31 – трудомістка процедура, яка вимагає певних знань і навичок, а ще, дорогого обладнання, тому багато майстрів за неї не беруться. Однак, якщо Ви випадково пошкодити передню частину пристрою, зверніться до сервісного центру «Ай-яй-яй». Сертифіковані спеціалісти швидко замінять скло Huawei GT3 NMO-L31. Майстер акуратно виконує заміну, зберігаючи оригінальну матрицю екрану та всі її властивості. Заміна скла Huawei GT3 NMO-L31 зазвичай може знадобитися з таких причин: швидкі зміни температури, випадковий контакт з твердою поверхнею або недбалість з боку користувача. Фахівці сервісного центру «Ай-яй-яй» мають все необхідне обладнання для такого виду ремонту.  

Коли необхідна заміна екрану Huawei GT3 NMO-L31?

Часто, стає необхідною заміна екрану в таких випадках:
  • сенсор екрану не працює по всій поверхні екрану, або в деяких місцях;
  • на екрані утворюються незрозумілі плями і смуги;
  • погіршення в роботі підсвічування.
Щоб вирішити вищевказані проблеми, та замовити послугу заміна екрану Huawei GT3 NMO-L31, зверніться до нашої майстерні. Кваліфіковані інженери замінять екран всього за кілька годин і оформлять гарантію на надані послуги. Якісні комплектуючі нададуть Вашому пристрою не тільки сучасний вигляд, але і тривалу експлуатацію пристрою. Ремонт Huawei GT3 замена стекла экрана киев украина фото

Де можна замовити терміновий ремонт Huawei GT3 NMO-L31?

Залишити заявку на ремонт Huawei GT3 NMO-L31, можна через форму на сайті, зателефонувавши нашим консультантам або особисто в одному з відділень мережі майстерень. Ми знаходимося практично в кожному районі Києва, поблизу станції метро, ​​що дозволяє нас легко знайти. Ремонт  Huawei GT3 NMO-L31 може замовити житель будь-якого міста України, надіславши нам пристрій на ремонт Новою Поштою. Якщо у Вас виникли проблеми з улюбленим гаджетом, напишіть нам у чат на сайті, ми завжди на зв’язку. Компетентні консультанти дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Які переваги сервісного центру «Ай-яй-яй»?
  • Маємо великий досвід в ремонті смартфонів, адже працюємо з 2012 року;
  • Виконуємо ремонт Huawei GT3 NMO-L31 та інших моделей будь-якої складності;
  • Перед початком ремонту проводимо безкоштовну діагностику для виявлення усіх проблем.
  • Після виконаних робіт, надаємо гарантію.
Ми працюємо щодня, тож приходьте до нас і ми допоможемо Вам вирішити проблему в найкоротші терміни!
Оценить

Детальніше

Приховати