Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Y7 2019 DUB-LX1 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
849 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1449 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei Y7 2019 DUB-LX1 зі збереженням оригінальної матриці.

Заміна скла Huawei Y7 2019 DUB-LX1 розроблена як багатофункціональна послуга для власника телефону, яка дозволяє зберегти оригінальну матрицю екрану, коли пошкодження є лише поверхневими. В філіалах сервісного центру «Ай-яй-яй» працюють сертифіковані майстри, які замінять скло на екрані Huawei Y7 2019 DUB-LX1 в найкоротші терміни. Ця послуга має ряд переваг:
 • збереження оригінального дисплея і всіх його особливостей (відтворення кольору, якості зображення);
 • екран не пошкодиться від попадання води та бруду через тріщини.
 

Заміна екрану Huawei Y7 2019 DUB-LX1 після проведення безкоштовної діагностики.

Одним із принципів роботи філіалів сервісного центру «Ай-яй-яй» є якість і швидкість. Майстри докладають максимум зусиль, щоб якомога швидше відремонтувати Huawei Y7 2019 DUB-LX1 із встановленням тільки якісних деталей. Завдяки обов’язковій діагностиці для кожного пристрою, яка займе всього 20 хвилин, Ви можете бути впевнені, що заміна екрану Huawei Y7 2019 DUB-LX1 проводиться тільки коли вона дійсно потрібна. Ось деякі симптоми,  для проведення такого ремонту:
 • Проблеми з підсвічуванням (з’являється та зникає, або не працює зовсім);
 • Сенсор не відповідає на дотики як раніше;
 • На екрані з’явились биті пікселі, плями чорного кольору.
Ремонт Huawei Y7: Киев, Украина

Де можна отримати відповіді на питання про ремонт Huawei Y7 2019 DUB-LX1?

Ми доклали всіх зусиль, щоб клієнти, яким потрібен ремонт Huawei Y7 2019 DUB-LX1, отримали необхідну консультацію щодо послуг, якими вони зацікавлені. Ви можете зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом:
 • залиште заявку на сайті і Вам передзвонять у вказаний час;
 • подзвонивши по телефону (телефони вказані на сайті);
 • написати в месенджерах (Viber або Telegram);
 • напишіть оператору в онлайн-чаті, який відповість Вам якомога швидше.
Консультацію також можна отримати особисто, відвідавши один з філіалів сервісного центру «Ай-яй-яй», які розташовані практично у всіх районах Києва. Адреси розташування кожного відділення мережі, а також детальну інформацію як до них дістатися, можна знайти на сайті.  Доки Ваш смартфон буде на ремонті, Вам можуть надати інший телефон на заміну, щоб не залишати Вас без зв’язку. Якщо Ви не з Києва, ми також можемо провести ремонт Huawei Y7 2019 DUB-LX1 завдяки Новій пошті. А для киян, пропонуємо послуги кур’єра, для збереження Вашого часу.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту