Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт HUAWEI Mate 8 NXT-AL10 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1899 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Ремонт Huawei Mate 8 після механічних пошкоджень

  Ремонт Huawei Mate 8 в сервісному центрі «ай-яй-Яй» включає в себе комплекс заходів, починаючи від діагностики несправності і закінчуючи тестуванням відновленого смартфона, які на якісному рівні виконують кваліфіковані фахівці.   При цьому, як консультація, так і діагностичне обстеження є абсолютно безкоштовними послугами, а вартість самих ремонтних робіт доступна для всіх клієнтів. Найсильніше девайси страждають від зовнішніх факторів і порушення правил експлуатації гаджета. У деяких випадках, при відсутності візуальних фізичних пошкоджень корпусу або екрану, девайс внаслідок падіння втрачає свою працездатність. Тільки від кваліфікації майстрами залежить, чи знайде він причину несправності, яку можна ліквідувати малими силами без заміни дорогого дисплея. Такою причиною може виявитися навіть незначне порушення цілісності шлейфу. Віднесіть свій несправний гаджет в будь-яку філію майстерні "ай-яй-яй" і ми зробимо все можливе, щоб ваш смартфон знову почав функціонувати.   Незалежно від характеру і складності пошкодження, сервісний центр «Ай-яй-Яй» гарантує, що ремонт Хуавей Мейт 8 буде виконаний професійно.  

Заміна екрану Huawei Mate 8: ефективне рішення за адекватною ціною

  Заміна екрану Huawei Mate 8 в сервісному центрі «ай-яй-Яй» дозволяє нашим клієнтам відновити втрачену працездатність свого гаджета і, при цьому, вигідно заощадити.   Перевагою звернення в мобільну майстерню "Ай-яй-Яй " є не тільки індивідуальний підхід до кожного замовлення, але і гнучка система розрахунків, а також надання гарантії. У тому випадку, якщо протягом дії гарантійного терміну (3 місяці) клієнт виявить некоректну роботу девайса, з нашого боку будуть виконані відповідні доопрацювання безкоштовно.   Ремонт Huawei Mate 8: замена стекла экрана киев украина фото  

Що необхідно зробити, щоб замовити послугу заміна скла Хуавей Мейт 8

  Заміна скла Хуавей Мейт 8 доступна кожному користувачеві смартфона даної моделі, що проживає в місті Києві. Вам необхідно лише звернутися в будь-яку філію Сервісного центру «ай-яй-яй». Відносно людей, що знаходяться за межами столиці, їх обслуговування здійснюється за допомогою «Нової Пошти». Для оплати наших Послуг ви можете використовувати не тільки готівковий розрахунок, але також кредитну карту або виконати банківський переказ.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту