Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei P8 Lite PRA-LA1 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
799 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал із рамкою)
1499 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
749 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
549 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
449 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei P8 Lite-ремонт будь-якої складності в стислі терміни

  Заміна скла Huawei P8 Lite професіоналами дозволяє відновити працездатність смартфона, в якому б стані він не знаходився. Про те, що пристрій потребує ремонту, свідчать такі ознаки:  
  • на екрані з'явилися чорні або кольорові смуги;
  • телефон ніяк не реагує або зависає;
  • дисплей і корпус сильно пошкодилися при падінні.
  Запобігти поломку смартфонів, все ж, можливо. Для цього рекомендується використовувати захисні чохли, а також намагатися користуватися технікою акуратно. Однак, якщо поломка трапилася з вашим смартфоном, не потрібно впадати у відчай. Адже заміна скла Хуавей П8 Лайт в Києві не обійдеться вам дорого.   Крім того, не слід переживати, що доведеться розлучатися зі своїм улюбленим гаджетом надовго. Сьогодні майстрам Сервісного центру вдається замінювати старі деталі на нові в день звернення клієнта. Найбільш технологічно складною процедурою вважається заміна дисплея Huawei P8 Lite. Однак завдяки тому, що в майстерні завжди є в наявності необхідні деталі, час на ремонт смартфона буде витрачено мінімально.  

Як проходить заміна екрану в смартфоні Huawei P8 Lite?

  Сервісний центр " Ай-яй-Яй» спеціалізується на ремонті пристроїв Huawei. Щоб визначити, чи потрібна заміна екрану Хуавей П8 Лайт або ж досить поміняти скло, майстри проведуть діагностику. З її допомогою можна отримати максимум інформації про характер поломки. Завдяки чому буде прийнято рішення про доцільність відновлення техніки. Комплексна діагностика також виявить ті пошкоджені деталі, які негативно позначаються на роботі смартфона.   Ремонт Huawei P8 Lite: замена стекла экрана киев украина фото   Наш сервісний центр в Києві вибирають, тому що ми:  
  • маємо свій склад з якісними деталями;
  • видаємо гарантію на всі послуги, будь то заміна екрану Huawei P8 Lite або корпусу;
  • пропонуємо демократичні ціни. Тому, щоб полагодити смартфон, не потрібно багато грошей.
  Якщо вам потрібна терміново заміна екрану поруч з метро Хрещатик, ви можете звернутися до нас. Майстри Сервісного центру в Києві біля метро Майдан Незалежності виконають ремонт Huawei P8 Lite дуже швидко і за доступною вартістю. Всі ціни вказані на нашому сайті, поруч з послугами є і приблизний час, який знадобиться для відновлювальних робіт. Також ви можете заощадити, скориставшись вигідними пропозиціями від сервісного центру «ай-яй-Яй» («щасливі години», «Заміна зі своїми деталями»).   Ми докладемо всіх зусиль для того, щоб ваш смартфон працював нітрохи не гірше, ніж до поломки!
Rate this page

Детальніше

Приховати