Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei P10 VTR-L29 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1599 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Ремонт Huawei P10 в сервісному центрі «Ай-яй-яй». Заміна скла, екрану, корпусу з гарантією

  Ремонт Huawei P10 можна довірити професійним майстрам мобільного майстерні «ай-яй-яй». За всі роки наполегливої праці ми не тільки придбали величезний досвід по відновленню працездатності високотехнологічних смартфонів, але також підібрали кращих фахівців.   Серед найбільш поширених несправностей, з якими найчастіше доводиться стикатися нашим майстрам, можна виділити:  
 • Неполадки в роботі камери;
 • Проблеми з акумуляторною батареєю;
 • Порушення цілісності сенсорного скла або дисплея;
 • Погана робота зовнішніх роз'ємів;
 • Програмні збої.
  Використання сучасного обладнання і оригінальних комплектуючих для смартфонів даної версії дозволяє нашим майстрам протягом декількох годин ефективно усунути неполадку будь-якої складності. Ми цінуємо своїх клієнтів і робимо все для їх комфорту.   Зручна форма оплати є ще однією перевагою Сервісного центру "ай-яй-яй". Для того, щоб оплатити наші послуги, Ви можете використовувати:
 • Готівковий розрахунок, який проводиться за фактом лагодження гаджета, коли клієнт забирає смартфон з Майстерні;
 • Банківську карту;
 • Безготівковий платіж.
  Необхідно відзначити, що ремонт Хуавей П10 здійснюється за спеціально розробленими нашими майстрами алгоритмами, за рахунок чого ви можете бути впевнені в тому, що всі роботи будуть виконані на професійному рівні.  

Коли потрібна заміна екрану Huawei P10

  Заміна екрану Huawei P10 є популярною послугою, яку майстри Сервісного центру «ай-яй-яй» щодня надають 10 користувачам смартфона даної моделі. Необхідно відзначити, що часто відбуваються ситуації, коли девайс вислизає з рук і вдаряється об асфальт або підлогу. Іншими словами, надмірне механічний вплив на гаджет є головною причиною появи на дисплеї деструктивних змін, що вказують на необхідність заміни екрану:  
 • Відсутність коректної роботи дисплейного модуля;
 • Поява плям, кольорових смуг та інших артефактів на екрані;
 • Екран залишається темним і не реагує на режим «включення».
  Нашому майстру потрібно 30-40 хвилин для встановлення причини несправності і близько 3 годин на усунення поломки. Подібна оперативність пояснюється наявністю в будь-якому з наших філій великої кількості оригінальних екранів для Huawei Р10.   Ремонт Huawei P10: замена стекла экрана киев украина фото  

Заміна скла Хуавей П10 з використанням технології OСА

  Заміна скла Хуавей П10 проводиться майстрами Сервісного центру "Ай-яй-Яй " у разі появи на екрані тріщин або сколів. Для того, щоб дізнатися у скільки вам обійдеться відновлення функціональності телефону, майстри проведуть безкоштовну діагностику.   Всі ремонтні роботи виконуються відповідно до унікальної технології ОСА. Ми гарантуємо збереження цілісності смартфона. Після відновлювальних робіт клієнт отримує відремонтований гаджет і гарантійний талон, дійсний протягом 3 місяців.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту