Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт iPhone XR з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (без ризику пошкодження екрану під час ремонту❗)
1499 грн
2099 грн
замовити в 1 клік
Заміна сенсора (без ризику пошкодження екрана під час ремонту❗)
2199 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2299 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1899 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
999 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
999 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
999 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
849 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
2199 грн замовити в 1 клік
Усунення помилки дисплея
599 грн замовити в 1 клік
Усунення помилки акумулятора
399 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла iPhone XR в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй»

Заміна скла iPhone XR є одним із пріоритетів сервісного центру «Ай-Яй-Яй». Кожен користувач iPhone XR може скористатися послугами, які ми надаємо. Замовнику достатньо лише відвідати одне з наших відділень, де досвідчені майстри відремонтують iPhone XR за унікальною технологією OCA. Ознайомившись з інформацією, представленою на офіційному сайті компанії, Ви можете отримати інформацію про розташування наших офісів у Києві. Для тих, хто проживає в інших регіонах України, найкращим рішенням буде доставка смартфону Новою Поштою. Крім того, на офіційному сайті сервісного центру «Ай-Яй-Яй» доступний прайс-лист, що дозволяє замовнику отримати інформацію про вартість ремонту та їх тривалість. Просто виберіть потрібну модель смартфону та послугу. Звернувшись до наших спеціалістів по одному з телефонів, Ви отримаєте безкоштовну консультацію. Крім того, Ви можете спілкуватися з нашими менеджерами за допомогою:
  • Viber або Skype;
  • електронною поштою;
  • послуги зворотного дзвінка.

ремонт iphone xr киев, замена стекла, экрана фото

Заміна екрану iPhone XR з гарантією якості

Заміну екрану iPhone XR проводять спеціалісти сервісу «Ай-Яй-Яй» у разі виникнення таких проблем з дисплеєм:
  • поява плям, смуг та інших артефактів;
  • відсутність належної роботи сенсорної панелі;
  • погана чіткість зображення.
Завдяки наявності великої кількості високоякісних екранів для iPhone XR на власному складі сервіс-центру «Ай-Яй-Яй», наші фахівці відновлять працездатність смартфона та його зовнішню естетику в найкоротші терміни. Після завершення ремонту замовнику видається гарантійний талон на виконані послуги. При необхідності замовник може оформити електронну гарантію на сайті сервіс-центру «Ай-Яй-Яй».

Ремонт iPhone XR при потраплянні води в смартфон

Ремонт iPhone XR в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» виконується кваліфікованими спеціалістами, які готові ефективно усунути проблему, швидко та за доступною ціною. Наші фахівці обслуговують гаджети, які щодня зазнавали надмірних механічних навантажень. Слід зазначити, що дисплей найбільш чутливий до будь-яких механічних ударів (падіння на асфальт) або до контакту з водою. В результаті на екрані з’являються тріщини або відколи. Ремонт iPhone XR після контакту з водою також вважається популярною послугою, яку вже давно успішно надають спеціалісти сервісного центру «Ай-Яй-Яй».
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту