Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Lenovo K9 L38043 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
949 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла в Lenovo K9. Коли доступна ця процедура?

  Заміна скла в Lenovo K9 має наступні переваги для користувачів смартфона:  
  • Заміна скла Lenovo K9 окремо від екрану коштує в кілька разів дешевше, ніж заміна всього екрану.
  • Швидкість ремонту. Заміна скла зазвичай виконується протягом декількох годин.
  • Збереження оригінальної матриці. Заміна скла не означає заміну матриці смартфона. Це означає, що передача кольору і відображення зображення не зміниться.
  На жаль, така процедура не передбачена виробником телефону і не всі майстри пропонують цю послугу. Сервісні центри "Ай-яй-яй" пропонують різні види ремонту телефонів, в тому числі заміну скла окремо від екрану. Зверніть увагу, що заміна скла рекомендується, якщо екран залишається чутливим до дотиків. Якщо ви помітили, що екран не працює або працює частково після падіння або іншого фізичного впливу на смартфон, слід замінити весь модуль.  

Замініть екран Lenovo K9 терміново. Як визначити, що дисплей потребує заміни?

  Виявити несправність екрану заздалегідь не складно. Зазвичай, ви помітите плями або смуги на дисплеї, якщо екран відображає спотворене зображення, а сенсори стали менш чутливими або взагалі перестали реагувати. Як правило, це трапляється при сильному ударі смартфона або потраплянні води в корпус. В такому випадку необхідна повна заміна екрану смартфона. Сервісний центр Ай-Яй-Яй пропонує таку процедуру по заміні екрану Lenovo K9. Ціна приємно здивує, а після ремонту ви отримаєте гарантію на надані послуги. Ціни можна дізнатися на сайті або зателефонувавши оператору.   замена стекла, экрана lenovo k9 фото  

Як я можу відремонтувати Lenovo K9 в Києві?

  Якщо ваш телефон не працює належним чином і ви не можете точно визначити, який саме ремонт Lenovo K9 потрібен, зверніться до оператора чату на сайті за онлайн-консультацією. Спеціаліст сервісу відповість на всі ваші запитання і допоможе замовити ремонт у найближчому сервісному центрі. Філії сервісного центру Ай-Яй-Яй розташовані по всьому Києву, недалеко від метро, тому їх легко знайти. Список всіх наших сервісних адрес ви можете знайти на нашому сайті. Якщо ви перебуваєте не в Києві, ви також можете відремонтувати свій смартфон через Нову Пошту. Всю інформацію та деталі щодо відправки техніки можна знайти на сайті.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту