Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Lenovo S5 Pro L58041 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
949 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Як замінити скло на Lenovo S5 Pro без заміни рідної матриці

  Заміна скла Lenovo S5 Pro найчастіше потрібна, коли екран тріснув. Це пов'язано з тим, що недоцільно замінювати весь дисплейний модуль, якщо матриця залишилася цілою.  
Бренд Леново ретельно розробляє свої гаджети і надає споживачам пристрої з відмінними параметрами за доступними цінами, такі як сучасна і зручна модель Lenovo S5 Pro.
  Наші фахівці розуміють, наскільки важливо зберегти оригінальну матрицю, тому ми не рекомендуємо замінювати дисплей на абсолютно новий без необхідності.  

Замінюйте екран Lenovo S5 Pro, використовуючи високоякісні запчастини.

  Заміну екрану Lenovo S5 Pro можна замовити в наших майстернях. Перед будь-яким ремонтом фахівець повинен провести ретельну діагностику. Вихід з ладу матриці дисплея - це привід для встановлення нового модуля, оскільки в цій ситуації заміна скла не вирішить проблему.   Ви можете розраховувати на відмінний сервіс в будь-якому відділенні сервісного центру Ай-Яй-Яй:  
  • Повна діагностика безкоштовна в будь-якому сервісному центрі Ай-Яй-Яй;
  • Заміна екрану Lenovo S5 Pro проводиться швидко і якісно;
  • Для ремонту використовуються тільки якісні комплектуючі.
  Такий підхід забезпечує надійний ремонт Lenovo S5 Pro в найкоротші терміни.   замена стекла, экрана lenovo s5 pro фото  

Скільки часу займає ремонт Lenovo S5 Pro?

  На діагностику несправності наші майстри витрачають всього 30-40 хвилин, а на її усунення - кілька годин. Така швидкість пояснюється не тільки кваліфікацією наших спеціалістів, але й використанням сучасних інструментів та спеціалізованого обладнання. Крім того, всі необхідні деталі постійно є в наявності в кожній філії майстерні "Ай-Яй-Яй".   Ремонт Lenovo S5 Pro відбувається за спеціально розробленим алгоритмом. Чистка, заміна дисплея, скла та акумулятора після контакту з водою - це лише деякі з завдань, які виконують майстри сервісних центрів "Ай-Яй-Яй".
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту