Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Lenovo Vibe Shot Z90-7 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
949 грн
999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1649 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла для Lenovo Vibe Shot в спеціалізованій майстерні

  Заміна скла Lenovo Vibe Shot в сервісних центрах Ай-Яй-Яй виконується без зміни функціональності дисплея в разі пошкодження скла, оскільки Lenovo Vibe Shot має багато переваг з точки зору зручності використання, наприклад, підвищену зносостійкість компонентів, саме тому клієнти найчастіше користуються послугою заміни скла. Телефон не ламається легко і надзвичайно надійний, але навіть найякісніші новинки можуть пошкодитися при необережній експлуатації. Визначити, чи потрібна заміна скла, можна і до візиту в сервісний центр. Якщо скло тріснуло, але загальна функціональність пристрою не змінилася, це перша ознака того, що екран Lenovo Vibe Shot не потребує заміни. Не намагайтеся замінити скло на Lenovo Vibe Shot самостійно. Фахівці сервісного центру Ай-яй-яй розберуть смартфон за допомогою спеціального обладнання, відокремлять розбите скло від дисплея при постійній температурі, очистять екран від залишків скла, нанесуть клей і встановлять нове скло. Після якісного ремонту в сервісних центрах Ай-яй-яй клієнти отримують гаджет без зовнішніх втручань і з повною функціональністю, як і має бути.  

Коли потрібна заміна екрану на Lenovo Vibe Shot?

  Після діагностики фахівці роблять висновок, що Lenovo Vibe Shot потребує не тільки заміни скла, а й повної заміни екрану. Якщо на екрані пристрою є биті пікселі, різні смуги на зображенні, білі або чорні плями, або ділянки, де дисплей не світиться, екран Lenovo Vibe Shot підлягає заміні. Такі дефекти свідчать про те, що матриця екрану пошкоджена і простою заміною скла тут не обійтися.   Ремонт Lenovo Vibe Shot: замена стекла экрана киев украина фото  

Якісний та швидкий ремонт Lenovo Vibe Shot

  Сервісний центр Ай-Яй-Яй вже багато років надає послуги з ремонту телефонів та інших мобільних пристроїв. Користувачі можуть замовити у нас якісний ремонт Lenovo Vibe Shot, зв'язавшись з менеджером наступним чином:  
  • Написати в онлайн-чат на сайті;
  • Зателефонувати нам по телефону;
  • Написати в месенджер.
  Сервісний центр "Ай-яй-яй" має необхідні запчастини на власному складі, тому будь-який вид ремонту можна виконати швидко, заощадивши час.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту