Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Lenovo IdeaPhone S850 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
849 грн
949 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1449 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Терміновий ремонт Lenovo S850 в Києві з гарантією

  Смартфон Lenovo S850 отримав від розробників вельми цікаве додаткове назва - Ideaphone. Цією вставкою творці хотіли позначити, що з широким функціоналом нового пристрою власник зможе втілити в реальності всі незвичайні ідеї, які раніше були недоступні. Саме для максимальної допомоги у втіленні призначених для користувача прагнень гаджет отримав 5-дюймовий дисплей, 4-ядерний чіпсет і підтримку 2 сім-карт в активному режимі. Але подібна функціональність іноді ставати причиною різноманітних поломок апарату, тому ремонт lenovo S850 є не менш важливим моментом в повсякденній експлуатації.   Що б не стало причиною походу в сервісний салон, варто мати на увазі, що навіть саме незначно відхилення в роботі телефону потребує кваліфікованого втручання. І першим етапом на шляху до виправлення завжди є діагностика технічного і програмного наповнення. Звичайно, користувач може точно знати, що викликало проблеми в роботі його смартфона, але він не може бути впевнений в тому, які саме наслідки матимуть ці відхилення. А визначити всі поломки візуально, нездатний жоден, навіть найдосвідченіший і надійний майстер, тому смартфон обов'язково потребує перевірки з використанням спеціальної діагностичної апаратури.   Ремонт Lenovo IdeaPhone S850: замена стекла экрана киев украина фото   Тільки коли причина і наслідки несправності були виявлені, співробітник салону може взятися безпосередньо за ремонт леново с850. Якщо поломка криється в апаратній начинці, тоді необхідно розібрати апарат і відокремити проблемну деталь, щоб більш ретельно її досліджувати і вирішити, чи можна провести налагодження або ж буде потрібно заміна компонента.   У разі несправностей в роботі софта існує відразу кілька варіантів виправлення: видалення конфліктного елемента, настройка роботи додатків, перепрошивка забезпечення або повна перевстановлення операційної системи і її компонентів. Кожен із зазначених способів дозволяє відремонтувати lenovo S850 в найкоротші терміни, але останні два варіанти можуть привести до втрати особистих даних користувача, тому фахівці салону Ай-Яй-Яй рекомендують завжди робити резервну копію важливо інформації на окремих накопичувачах. Наше місце розташування в центрі Києва (Печерський і Шевченківський райони).
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту