Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт LG W31 LMK315IM з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1749 грн
1999 грн
замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла LG W31 на спеціалізованому обладнанні

  Заміна скла LG W31, можливо, буде потрібно якщо телефон випадково впав і екран розбився. Крім падіння, є й інші причини поломки: удар твердим предметом і недотримання правил використання. Заміна скла LG W31 можлива в будь-якій майстерні "Ай-Яй-Яй" в Києві. Наш сервісний центр є одними з небагатьох, хто має в своєму розпорядженні відповідним обладнанням і досвідом для заміни скла зі збереженням оригінальної матриці.  
Якщо ви виявите невеликі тріщини, подряпини або відколи на передній панелі, які заважають роботі пристрою, зверніться до наших кваліфікованих фахівців для відновлення битого скла LG W31. У нас завжди є необхідні матеріали і якісні запчастини для ремонту.
 

Скільки зазвичай триває заміна екрану LG W31?

  Дізнатися скільки часу буде потрібно на заміну екрану LG W31 ви можете на сторінці моделі на сайті. Ми виконуємо цю процедуру за кілька годин, тому що цінуємо Ваш час. Після ремонту ми даємо гарантію на виконані роботи.   Заміна дисплея LG W31 потрібна, якщо:  
 • відсутнє зображення,
 • екран потріскався,
 • некоректно працює тачскрін,
 • з'явилися підозрілі плями і смуги різного розміру.
  Ремонт LG W31 замена стекла экрана киев украина фото  

Де замовити ремонт LG W31 в Києві?

  Замовити ремонт LG W31 можна в будь-якому відділенні сервісу. Філії нашої компанії розташовані практично у всіх районах Києва поруч з метро, тому ви легко їх знайдете. Крім того, ми пропонуємо клієнтам послуги доставки техніки по місту. Кур'єр відвезе ваш смартфон в сервіс і після ремонту поверне назад таким же чином.   Чому нашому сервісному центру можна довіряти?  
 • ремонт виконується в найкоротші терміни,
 • безкоштовна діагностика,
 • використовуємо запчастини найвищої якості,
 • зручне розташування,
 • ремонтуємо техніку по всій Україні Новою Поштою.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту