Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Meizu M2 Mini (M2) M578CA/M578CE/M578MA з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
849 грн
1049 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1349 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Оперативний ремонт Meizu M2 mini в Києві та Україні. Сервіс-центр "Ай-яй-яй"

Слідуючи модним течіям, компанія Meizu стала розробляти і випускати спрощені копії своїх вже розкручених флагманських гаджетів. Наприклад, нещодавно на прилавки магазинів потрапив смартфон Meizu M2 mini, і приставка "mini" свідчить зовсім не про компактні розміри. По суті, перед нами все той же М2, тільки в злегка зменшеному варіанті. Відповідно, ремонт мейзу м2 міні багато в чому повторює алгоритми, створені спеціально для його топового побратима.   В якості основного елемента управління творці встановили широкоформатний сенсорний дисплей з діагоналлю в 5 дюймів, що вже спростовує твердження про міні-смартфоні від китайського виробника. І цей 5-дюймовий блок, що займає практично всю передню панель пристрою, цілком очікувано є однією з найбільш вразливих його частин. Будь-який удар, падіння або деформація може закінчитися, якщо і не фатальними, то цілком відчутними ушкодженнями, дуже ускладнюють експлуатацію. І усувати такі поломки доведеться перевстановлення всього елемента або, в кращому випадку, його сенсорного скла.   Другою проблемою описаного апарат можна назвати його "дружні" відносини з водою. Власники примудряються мочити і топити свої смартфони із завидною регулярністю, що істотно додає роботи співробітникам ремонтних майстерень. І головна складність таких поломок полягає в тому, що однозначно ідентифікувати і локалізувати наслідки намокання дуже важко. Майстрам доводиться ретельно діагностувати всі внутрішні системи, виявляючи найменші відхилення від робочих норм. І повністю зробити ремонт meizu M2 mini з "мокрими" проблемами можна лише за результатами проведеної діагностики.   ремонт meizu m2 mini: замена стекла, экрана киев украина фото   Більш простими вважаються поломки в модульних частинах смартфона. При створенні телефону розробники частково застосовували модульні алгоритми збірки, завдяки чому окремі компоненти дуже легко видаляються і замінюються в разі потреби. Наприклад, в лічені секунди фахівець може перевстановити блок передньої або задньої камер, деталі мікрофони або звукові динаміки. Тобто, полагодити смартфон meizu M2 mini з неполадками в зазначених модулях можна дуже швидко і прямо в присутності власника.   Наш сервісний центр "Ай-Яй-Яй" надає користувачам послуги з відновлення практично будь-яких внутрішніх і зовнішніх систем китайських смартфонів Мейзу. У нас також можна замовити профілактичний огляд, внутрішню технічну чистку, заміну пошкоджених або просто обридлих деталей корпусу і налагодження роботи фірмового програмного забезпечення.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту