Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Meizu M6 Note M721Q з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1399 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Ремонт Meizu M6 Note у найкоротші терміни. Заміна скла, екрану, корпусу – 2 години

Ремонт Meizu m6 note, що виконується фахівцями сервісного центру «Ай-яй-яй», включає комплекс заходів, спрямованих на встановлення причини поломки та її подальшу ліквідацію. Враховуючи складну технічну організацію смартфона, представлену великою кількістю тонких елементів і чутливих систем, ремонт Meizu m6 note вимагає професійного підходу та необхідного досвіду роботи, яким, достатньою мірою, мають наші майстри. Завдяки наявності великого асортименту запасних деталей до даної моделі китайського гаджета, а також використанню сучасного обладнання та відповідних інструментів наші фахівці гарантують якісне виконання замовлення будь-якої складності в максимально короткі терміни. Серед найбільш уразливих модулів та деталей слід виділити такі:
  1. Акумуляторна батарея. Збій у системі електропостачання, потрапляння води, надмірна механічна дія можуть негативно вплинути на функціональність акумулятора. Поява кислотного запаху, здуття задньої панелі свідчить про необхідність заміни пошкодженої деталі.
  2. Мікрофон. Часто в роз'єм мікрофона накопичується пил, різноманітне сміття, крім цього, трапляються обриви контактів і деформація деталей, на що вказують такі симптоми, як тихий звук, перебої в розмові і сторонні шуми.
Однак найчастіше до сервісного центру звертаються клієнти з проханням замінити тріснуте скло або екран. ремонт meizu m6 note: замена стекла, экрана киев украина фото

Заміна скла Meizu m6 note у майстерні «Ай-яй-яй» за демократичною ціною

Заміна скла Meizu m6 note є популярною послугою, щодня надають фахівці сервісного центру «Ай-яй-яй». Не можна недооцінювати важливість захисного скла, що відповідає за збереження сенсорного скла та всього екранного модуля від зовнішніх механічних впливів. Наявність захисного скла дозволяє в результаті падіння гаджета на тверду поверхню приймати на себе основну силу удару, залишаючи в цілісності дисплей модуль. Для того, щоб замовити послугу заміна скла Meizu m6 note, клієнту необхідно особисто звернутися до будь-якої з наших філій або повідомити нашого менеджера про проблему за допомогою:
  • Скайпа чи Вайбера;
  • Електронної пошти;
  • Вказані на сайті телефонні номери.
Однак у багатьох випадках, внаслідок падіння гаджета, виходить з ладу екран. Поява тріщин, плям або некоректна робота сенсорної панелі вказують на те, що необхідно провести заміну дисплея Meizu m6 нот. Буквально за кілька годин після того, як смартфон потрапить до рук нашого майстра, поломка буде усунена. Така оперативність досягається завдяки наявності великого асортименту оригінальних екранів до телефону цієї моделі. Після завершення всіх робіт, клієнту повертається гаджет з новим екраном та надається гарантія на безкоштовне обслуговування протягом 3 місяців.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту