Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Meizu M3E A680M/A680MQ з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1649 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Оперативний ремонт Meizu M3e в Києві і Україні з гарантією

  Третє покоління смартфонів від азіатського виробника Meizu приваблює досить непоганими специфікаціями при доступній вартості. Яскравим прикладом такого поєднання є модель M3E, популярна не тільки на китайському ринку, але і в інших країнах. У свою чергу, висока ремонтопридатність також підтверджує неймовірну зручність гаджета, так як замовити ремонт meizu M3E можна практично в будь-якому сервіс-центрі за приємною вартістю.   Класифікація ремонтних процесів   Столичний салон "Ай-Яй-Яй" займається ремонтом Мейзу вже не перший рік, тому у нас не виникне ніяких проблем з відновленням M3e. Однак щоб не плутатися в розмаїтті доступних процедур, наші фахівці ввели чітку класифікацію, що дозволяє орієнтуватися в наданих послугах:  
  1. За рівнем складності виділяють простий, середній і складний ремонт. Перший клас має на увазі процедури, які не потребують серйозного впливу на системи смартфона: чистку роз'ємів, рихтування корпусу, програмну налагодження. Середнє відновлення - це всі маніпуляції, для яких характерно неглибоке втручання в апаратне наповнення: заміна екрану, пайка обірваних контактів. Складна лагодження мейзу м3е включає операції по відновленню важливих систем пристрою: процесора, материнської плати або ОЗУ.
 
  1. За термінами розрізняють звичайний і терміновий ремонт. У першому випадку модель потрапляє на обслуговування в порядку черги, у другому - відразу після реєстрації.
  ремонт meizu m3e: замена стекла, экрана киев украина фото  
  1. По області дії варто відзначити зовнішню, внутрішню і програмну налагодження. З назв очевидно, що перша зачіпає тільки корпусні деталі, друга - технічне наповнення, а третя - софтову оболонку.
  Примітно, що одна процедури може належати відразу до декількох або навіть до всіх категорій, і все ж кваліфікація дозволяє чіткіше визначати прояви поломки і вибирати оптимальні методи відновлення. Також варто розуміти, що якою б простою не здавалася неполадка, ремонт Мейзу м3 е в домашніх умовах або у непрофесійного фахівця загрожує серйозними ускладненнями або освітою нових несправностей, тому майстри "Ай-яй-Яй" рекомендують звертатися тільки в перевірені салони.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту