Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Meizu M5c M710H з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1449 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Ремонт Meizu m5c з гарантією в сервісному центрі Ай-Яй-Яй

  Ремонт Meizu M5c здійснюється фахівцями майстерні «Ай-яй-яй» відповідно до класичних алгоритмів, які властиві для більшості представників п'ятого покоління китайських смартфонів.   Звернувшись за вказаними контактними даними в наш сервісний центр, ви зможете замовити ремонт Meizu M5c за демократичною ціною. Комплекс, що надаються нами, послуг включає в себе усунення як зовнішніх, так і внутрішніх несправностей. Щодня до нас звертаються клієнти з наступними проблемами:  
  1. Збій в роботі акумулятора. Якщо ваш гаджет довго заряджається і, при цьому, швидко сідає або некоректно відображає рівень заряду, швидше за все, у нього виникли неполадки з батарей. У більшості випадків, єдиним виходом в ситуації, що склалася є заміна акумулятора.
  2. Механічні пошкодження динаміків. Контакт з водою, надмірне фізичне вплив, потрапляння пилу і дрібних частинок призводять до порушення роботи динаміків.
  3. Поява плям, смуг та інших артефактів на екрані. Причиною подібних несправностей можуть служити як технічні пошкодження, так і програмний збій. Від того, наскільки коректно буде проведена діагностика, залежить перелік необхідних робіт.
  4. Порушення цілісності внутрішніх шлейфів. Стрічкові контакти і шлейфи фіксують кожен модуль мобільного пристрою до загальної конструкції. Тому їх обриви часто стають причиною порушення функціональності смартфона.
  Унаслідок складної технічної організації, самостійно усунути поломку, без допомоги досвідченого майстра, не представляється можливим. Повернути втрачену працездатність вашого мобільного пристрою, допоможуть майстри Сервісного центру "ай-яй-яй".  

Як довго проводиться заміна скла Meizu m5c

  Заміна скла Meizu M5c є популярною послугою, яку надають кваліфіковані майстри Сервісного центру «ай-яй-яй». Від клієнта потрібно лише звернутися в будь-який з наших філій, розташованих в місті Києві. В середньому, щоб виконати роботу по заміні скла, нашому фахівцеві потрібно 2-3 години. Подібна оперативність пояснюється не тільки великим досвідом роботи наших майстрів, але і наявністю оригінальних запасних стекол до смартфону Meizu M5c. після того, як заміна скла Meizu M5c буде виконана, клієнту надається гарантійний талон, дійсний протягом трьох місяців.   ремонт meizu m5c: замена стекла, экрана киев украина фото  

Як визначити, що необхідно заміна дисплея Meizu m5c

  Заміна дисплея Meizu m5c проводиться майстрами Сервісного центру в наступних випадках:  
  • Поява на екрані перешкод у вигляді смуг і плям;
  • Втрата чіткості зображення;
  • Відсутність коректної роботи сенсорної панелі.
  Ремонтні роботи по заміні модульного дисплея проводяться відповідно до інноваційної технології Optical Clear Adhesive. Використання сучасного обладнання та професійних інструментів гарантує якісний результат за демократичною ціною.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту