Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Meizu 16X M872Q з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1299 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
3749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Відремонтуємо ваш Meizu 16x в найкоротші терміни. Заміна скла, екрану та корпусу - 2 години

  Ремонт Meizu 16x, що виконується фахівцями сервісного центру Ай-Яй-Яй, передбачає комплекс заходів, спрямованих на виявлення і усунення причини несправності. З огляду на складну технічну конфігурацію смартфона, його численні чутливі елементи і делікатні системи, ремонт Meizu 16x вимагає спеціалізованого підходу і необхідного досвіду, яким наші майстри володіють в достатку.   Завдяки великому асортименту запчастин для цієї моделі китайського гаджета, сучасному обладнанню та використанню правильних інструментів, наші фахівці гарантують, що будь-яке складне замовлення буде відремонтовано якісно і в найкоротші терміни. Найбільш вразливими модулями та компонентами є:   Акумулятори. Несправність системи живлення, потрапляння води та надмірні механічні удари можуть негативно вплинути на функціональність акумулятора. Якщо з'явився запах кислоти або випирає задня панель, пошкоджену деталь необхідно замінити.   Мікрофон. У багатьох випадках в гнізді мікрофона може накопичуватися пил і різне сміття, а також пошкоджуватися контакти і деформуватися компоненти, на що можуть вказувати такі симптоми, як слабкий звук, переривчаста мова і сторонні шуми.   Однак у більшості випадків клієнти звертаються до сервісного центру з надією на заміну розбитого скла або екрану.  

Заміна скла на Meizu 16x за доступною ціною в майстерні Ай-Яй-Яй.

  Заміна скла Meizu 16x - популярна послуга, яку регулярно пропонують фахівці сервісних центрів АйЯйЯй. Важливість захисного скла не можна недооцінювати, адже воно відповідає за захист тачскріну і всього екранного модуля від зовнішніх механічних впливів. Захисне скло дозволяє гаджету прийняти на себе удар при падінні на тверду поверхню і дисплейний модуль залишається неушкодженим.   цена на ремонт meizu 16 plus в киеве   Щоб скористатися послугою заміни скла Meizu 16x, вам необхідно самостійно звернутися до нашого відділення або повідомити про проблему нашому менеджеру:  
  • Skype або Viber;
  • електронною поштою;
  • за номером телефону, вказаним на сайті.
  Однак у багатьох випадках екран виходить з ладу через падіння гаджета. Поява тріщин, патьоків і втручання в роботу тачскріну свідчать про те, що дисплей Meizu 16x потребує заміни. Несправність усувається всього за кілька годин після того, як смартфон потрапляє до рук наших майстрів. Така оперативність досягається завдяки великому асортименту оригінальних екранів для цієї моделі мобільного телефону. Після завершення всіх робіт гаджет передається клієнту з новим екраном і тримісячною гарантією на безкоштовне сервісне обслуговування.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту