Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Meizu 20 Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Meizu 20 Pro без заміни оригінальної матриці

Заміна скла Meizu 20 Pro – це ресурсомістка процедура і виробником смартфона вона не передбачена, тому некваліфіковане втручання у домашніх умовах може призвести до додаткових поломок. Майстри сервісного центру «Ай-яй-яй» мають достатньо досвіду, щоб безпечно замінити скло Meizu 20 Pro. При цьому матриця дисплея залишиться оригінальною, а отже, і якість зображення. Якщо ви випадково впустили пристрій на підлогу і помітили тріщини на дисплеї, зверніться до сервісного центру «Ай-яй-яй» для заміни скла Meizu 20 Pro. У нас завжди є необхідні матеріали та запчастини для ремонту смартфонів різних моделей.

У яких випадках потрібно замінити екран Meizu 20 Pro?

Заміна екрану Meizu 20 Pro часто потрібна у таких випадках:
 • підсвічування зникло або працює некоректно;
 • на дисплеї є биті пікселі;
 • відсутність реакції сенсора на натискання;
 • утворюються вертикальні смуги, і навіть плями різної величини.
Якщо не виконати заміну дисплея Meizu 20 Pro вчасно, то є ризик появи більш серйозних пошкоджень, отже, більш буде складний та дорогий ремонт. Наші фахівці проведуть процедуру заміни протягом кількох годин, що заощадить ваш час. Варто зазначити, що на особистому складі сервісу є необхідні запчастини та екрани для більшості моделей смартфонів, що істотно впливає на швидкість роботи. Після закінчення ремонту ви отримуєте гарантію на надані послуги та встановлені деталі.   Ремонт Meizu 20 Pro: Киев, Украина  

Як можна замовити ремонт Meizu 20 Pro у Києві?

Є кілька зручних способів, як можна замовити ремонт Meizu 20 Pro у нас:
 • заповнити форму на сайті та дочекатися дзвінка оператора для уточнення деталей;
 • зателефонувати за номерами, вказаними у розділі «контакти»;
 • написати менеджерам у зручний для вас месенджер або зробити це в онлайн-чаті;
 • зверніться до найближчої нашої київської філії.
Ми знаходимося практично у кожному районі Києва, тому нас легко знайти. Також ремонтуємо Meizu 20 Pro по всій Україні за допомогою послуг Нової Пошти. Замовивши ремонт гаджета у сервісному центрі «Ай-яй-яй», ви отримаєте:
 • безкоштовна попередня діагностика;
 • гарантія на послуги;
 • можливість замовлення ремонту із використанням своїх деталей;
 • кур'єрська доставка по Києву.
Крім того, щодня з 10:30 до 11:30 проходить акція «Щаслива година», яка дає змогу отримати знижку 10% на послуги.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту