Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Meizu 15 Plus M891Q з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1199 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
2749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Meizu 15 Plus: інноваційні технології, передове обладнання

  Заміна скла Meizu 15 Plus виконується дипломованими інженерами центру "Ай-Яй-Яй" протягом 60 хвилин. У своїй роботі ми використовуємо унікальну технологію ОСА, що дозволяє усунути утворилися на поверхні дисплея дефекти. Необхідно відзначити, що заміна скла Meizu 15 Plus із застосуванням ОСА плівки може здійснюватися тільки вузькоспеціалізованими майстрами в межах спеціальної лабораторії, за допомогою дорогого обладнання.   Після того, як ремонт Meizu 15 Plus завершено, майстер повертає відремонтований гаджет власнику, а на виконані роботи і встановлені деталі надає гарантію.  

Професійна діагностика - запорука того, що ремонт Meizu 15 Plus буде виконаний якісно

  Діагностика девайса дозволить майстру визначити поточний стан смартфона, усунути причину поломки і ефективно її усунути. В результаті падіння, на тачскрін девайса часто з'являються тріщини. Тільки після ретельного огляду внутрішніх компонентів фахівець може зробити висновок, щодо того, чи потрібна заміна скла Мейзу 15 Плюс або ж необхідно замінити весь дисплейний модуль.   Залежно від того, наскільки кваліфіковано, а також оперативно вона проведена, залежить подальша функціональність вашого гаджета. В середньому, фахівця Сервісного центру "Ай-яй-яй" потрібно від 10 до 15 хвилин на постановку діагнозу.   ремонт meizu 15 plus: замена стекла, экрана киев украина фото  

Заміна екрану Meizu 15 Plus: причини несправності

  Вихід з ладу дисплея найчастіше викликаний такими факторами, як:   * Падіння гаджета з висоти; * Попадання рідини; * Програмний збій.   Серед перерахованих причин найбільшу небезпеку становить контакт з рідиною, так як волога може привести не тільки до замикання, але і до розвитку корозійного процесу на материнській платі або шлейфах. Щоб не допустити розвитку подібних ускладнень, вам необхідно негайно звернутися в найближчий філія Сервісного центру «ай-яй-яй». Наші експерти виконають профілактику девайса після води, а, в разі неможливості відновлення працездатності дисплея, буде здійснена заміна екрану Meizu 15 Plus на оригінальний чи аналог.   Всі наші представництва в Києві розташовані в безпосередній близькості до транспортних розв'язок і станцій метро. Альтернативним рішенням, при неможливості особисто відвідати нашу майстерню, стане відправка девайса за допомогою служби кур'єрської доставки.
Rate this page

Детальніше

Приховати