Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Meizu U10 U680D з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1449 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Терміновий ремонт Meizu U10 в Києві з гарантією. Оригінальні деталі в наявності

  Дуже багато власників китайських смартфонів знають, що у випадку з неполадкою улюбленого пристрою можуть виникнути серйозні проблеми з пошуком відповідного ремонтного центру. На жаль, виконати ремонт мейзу ю10 або його будь-якого іншого родича по лінійці здатний далеко не кожен фахівець, тому що фірмові особливості конструкції китайських пристроїв поки знайомі не всім практикуючим ремонтникам. А значить, звернутися за допомогою в перший зустрічний центр не вийде.   У Київському ремонтному салоні "Ай-яй-Яй" ми надаємо професійне відновлення практично всіх пристроїв азіатських мобільних лінійок, включаючи апарати Мейзу. У нас можна замовити ремонт будь-якого з поширених типів:  
  1. Обслуговування зовнішніх оболонок. До даної категорії фахівці зараховують всі дії, спрямовані на відновлення цілісності корпусних деталей смартфона: рихтування, вирівнювання, шліфування, фарбування і заміна. Ще до зовнішнього ремонту можна зарахувати чистку механічних елементів управління і роз'ємів, а також переустановку захисного екранного скла, незважаючи на те, що для цієї процедури все ж потрібно розбирання декількох внутрішніх систем смартфона.
 
  1. Внутрішній ремонт мейзу у10. Даний тип послуг значно складніше попереднього, так як в нього входять маніпуляції, засновані на взаємодії з компонентами апаратної начинки апарату. У свою чергу, подібну налагодження можна розділити на складну, середню і легку - в залежності від того, які саме системи і якого впливу піддаються. Наприклад, перевстановлення екранного модуля - це легкий ремонт, а пайка материнської плати - це вже процес з найскладнішої категорії.
  ремонт meizu u10: замена стекла, экрана киев украина фото  
  1. Програмна налагодження. Особливим видом обслуговування практично в будь-якому професійному салоні вважається нормалізація роботи софтового наповнення смартфона. На жаль, програмні баги можуть вплинути на роботу пристрою не менш серйозно, ніж технічні поломки, але діагностувати їх набагато важче через схожість великої кількості ознак. Проте, кожен грамотний сервіс-центр, яким і є салон ай-яй-Яй, обладнаний спеціальними приладами, що дозволяють продіагностувати і відремонтувати meizu u10 з будь-якими програмними неполадками. В крайньому випадку, наші фахівці завжди можуть провести перепрошивку або повну переустановку по пристрою, що прибере всі небажані програмні прояви.
  Також у нас в майстерні можна замовити терміновий ремонт будь-якої з описаних категорій, проте співробітники Центру рекомендують заздалегідь домовитися про свій приїзд, щоб уникнути навіть найменшої затримки при відновленні улюбленого мобільного гаджета.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту