Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Meizu MX3 M356 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1449 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Оперативний ремонт Meizu MX3 в Києві та Україні. Гарантія на сервіс телефонів Мейзу м Ікс 3

  Відновлення працездатності портативних переговорних пристроїв - це дуже делікатний і трудомісткий процес, адже навіть найбільші представники мобільного сегмента містять всередині величезну кількість дрібних деталей і з'єднань. Тому приступаючи до ремонту, фахівець повинен діяти чітко і швидко, точно знаючи, що він робить і навіщо.   Лінійка смартфонів Meizu і модель MX3 зокрема відрізняється від гаджетів інших виробників певними особливостями конструкції, серед яких специфічний метод скріплення деталей корпусу і звичка щільно приклеювати внутрішні деталі до зовнішньої оболонки. З цієї причини ремонт мейзу мх3 завжди знаходиться на особливому місці у всіх сервісних майстерень. Але це зовсім не означає, що знайти салон, що займається обслуговуванням зазначеної серії важко - зростання популярності китайського виробника привів до того, що за ремонт його продукція взялися практично всі мобільні центри.  
За своїми розмірами смартфон Meizu MX3 знаходиться на кордоні між стандартними мобілками і збільшеними фаблетами. Наприклад, діагональ екрану девайса становить 5,1 дюйм, але вага і товщина - всього 143 г і 9,1 мм. Проте, досить великі розміри стали причиною частих падінь і ударів смартфона, через що зріс відсоток звернень в ремонтні салони з фізичними ушкодженнями зовнішньої оболонки і внутрішньої начинки. Залежно від складності несправності фахівець може або спаяти пошкоджені шлейфи або замінити зіпсовані деталі.
    ремонт meizu mx3: замена стекла, экрана киев украина фото   Набагато складніше виконати ремонт meizu MX3, який упустили не просто на землю, а, наприклад, в калюжу або іншу водойму. У цій ситуації до результатів падіння додаються ще й поломки, пов'язані з намоканням апаратної начинки, тому комплекс призначених майстром процедур буде значно ширше і масштабніше. Наприклад, намоклі смартфону обов'язково знадобиться чистка і просушка технічного наповнення. До того ж ряд шлейфів і модулів може бути пошкоджений настільки, що без пайки або навіть заміни обійтися не вдасться.   До серйозних несправностей мобільного телефону може привести перепад напруги в електромережі, коли гаджет перебуває на зарядці. Оскільки в цьому випадку постраждати може будь-яка частина внутрішнього наповнення, грамотно і надійно полагодити Meizu MX3 можна буде тільки після проведення професійної діагностики. Ця процедура допоможе виявити навіть найнезначніші відхилення від експлуатаційних норм, а також спрогнозує, наскільки небезпечні ці неполадки, і як їх усунути найбільш коректним і "безболісним" способом.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту