Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Neffos C5s TP704C з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн
999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1749 грн
1999 грн
замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Neffos C5L за допомогою професійного обладнання швидко і ефективно

  Заміна скла Neffos C5L зазвичай проводиться в тому випадку, якщо внаслідок неакуратне поводження на фронтальній панелі з'являються тріщини і інші дефекти. Через ці пошкодження може легко проникнути волога, чим істотно ускладнить процес ремонту. З оперативною заміною скла Neffos C5L окремо від екрану вам допоможуть наші кваліфіковані інженери Сервісного центру «Ай-яй-яй».  
Смартфон Neffos C5L оснащений 4,5-дюймовим TN-екраном з роздільною здатністю 854 х 480 пікселів. Між склом і матрицею є повітряний прошарок, олеофобне покриття відсутнє. Точність передачі кольору, на жаль, далеко не ідеальна. Але непередбачені поломки можуть трапитися з кожним. 
  Щоб поміняти розбите скло Neffos C5L, зі збереженням оригінальної матриці, рекомендуємо відразу звернутися в сервісний центр «Ай-яй-яй» на Шулявці. Вартість даної послуги в 2-4 рази нижче, ніж вартість повної заміни дисплея.  

Коли необхідна заміна екрану Neffos C5L?

  Як правило, замінити дисплей Neffos C5L потрібно з таких причин:  
 • збій в роботі підсвічування,
 • видно биті пікселі,
 • плями і смуги заважають читання інформації,
 • немає реакції від сенсора.
  Наші інженери виконують заміну екрану Neffos C5L протягом декількох годин, після чого апарат перевіряється на справну працездатність. Разом з технікою ви отримаєте гарантію на всі виконані роботи.   ремонт neffos c5s, замена стекла, замена экрана  

Скільки коштує ремонт Neffos C5L в нашій майстерні?

  Дізнатися вартість і терміни виконання ремонту Neffos C5L ви можете на нашому сайті, уточнити у менеджерів по телефону, або особисто в найближчому відділенні компанії. Ми розташовуємося практично в кожному районі Києва біля пересадочних станцій метро, тому нас легко знайти. Щоб полагодити Neffos C5L з іншої області України, ви можете відправити девайс по Новій Пошті.   Чому до нас звертаються за ремонтом Neffos C5L?  
 • надаємо безкоштовну діагностику,
 • видаємо телефон на підміну,
 • ніколи не відмовляємося від гарантії,
 • постійно стежимо за ціноутворенням,
 • працюємо щодня,
 • відправляємо кур'єра по всьому Києву.
  Більш того, ми відправляємо майстра на виїзді, який полагодить телефон в будь-якому зручному для вас місці. Якщо залишилися які-небудь питання, сміливо задавайте в онлайн-чат на сайті, ми завжди на зв'язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту