Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Neffos X20 Pro TP9131A з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана
1599 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Neffos X20 Pro: професійний ремонт по всій Україні

  Заміна скла Neffos X20 Pro - процедура не передбачена технологічно і вимагає величезного досвіду від виконавця, тому мало хто цим займається. Наші інженери Сервісного центру "Ай-яй-Яй" мають відповідну спеціалізацію і необхідні навички для успішної заміни скла Neffos X20 Pro окремо від екрану. В процесі ремонту ми зберігаємо оригінальність матриці і передачі кольору.  
Смартфон Neffos X20 Pro отримав 6,26-дюймовий Dewdrop-дисплей з роздільною здатністю 1520 х 720 пікселів. Яскравості цілком достатньо, щоб бачити інформацію на екрані, перебуваючи на вулиці. Зображення виглядає реалістично, завдяки гарному рівню контрастності і насиченості. Але навіть такий надійний гаджет з часом виходить з ладу.
  Якщо після падіння тріснула передня панель, щоб поміняти скло Neffos X20 Pro, сміливо приходьте в сервісний центр «Ай-яй-яй» на Позняках. Ця послуга обійдеться вам набагато дешевше, ніж повністю міняти дисплей.  

Коли потрібна заміна екрану Neffos X20 Pro?

  Практика показує, що необхідність замінити дисплей з'являється в таких випадках:  
  • неполадки в роботі підсвічування,
  • плями і смуги заважають нормальному користуванню,
  • видно биті пікселі,
  • немає реакції від сенсора на дотики.
  Для повної заміни екрану Neffos X20 Pro нам потрібно всього пару годин і набір спеціальних інструментів. Після завершення всіх відновлювальних маніпуляцій ви отримаєте гарантію на виконані роботи.   ремонт Neffos X20 Pro, замена стекла, замена экрана  

Скільки триває ремонт Neffos X20 Pro?

  Терміни проведення ремонтних робіт Neffos X20 Pro, а також їх вартість вказані на сторінці моделі на сайті. У той же час цю інформацію вам можуть надати наші менеджери по телефону або в самому відділенні компанії. У Києві ми розташовуємося майже в кожному районі біля метро, тому до нас зручно добиратися. Ми ремонтуємо Neffos X20 Pro по всій Україні, завдяки співпраці з Новою Поштою.   Чому нас рекомендують?  
  • виконуємо повну безкоштовну діагностику,
  • видаємо телефон на підміну,
  • ніколи не відмовляємо в гарантії,
  • полагодити Neffos X20 Pro можна за допомогою Ваших, або наших деталей,
  • постійно стежимо за ціноутворенням,
  • клієнтоорієнтовані.
  Більш того, ми працюємо з 2012 року і є однією з найбільших мереж по ремонту портативної техніки. Якщо у вас залишилися питання, сміливо пишіть в онлайн-чат на сайті, ми завжди на зв'язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати