Місто:
Мова:
Ремонт Neffos
Виберіть модель:

Заміна скла екрана Neffos в Києві та Україні

Сервіс-центр Neffos тепер є і в місті Київ. Помітивши, що Ваш гаджет розбився та перестав завантажуватись, – не впадайте у відчай. Кваліфіковані майстри сервісного центру «Ай-Яй-Яй» спроможні швидко та якісно усунути неполадку будь-якої складності буквально за пару годин. Щоб визначити точну причину, через яку виникла поломка, ми проводимо комплексну діагностику всього апарату. Використання сучасного обладнання гарантує надійний результат лагодження на довгі роки. Всього за 15-20 хвилин спеціаліст не тільки надасть всю інформацію відносно знайдених несправностей, але і повідомить вартість ремонту Neffos та строки його відновлення.

Сервісний центр смартфонів Neffos в Києві та Україні

Щоб замовити послугу з ремонту смартфону Неффос Вам необхідно заповнити форму через сайт, подзвонити по будь-якому з номерів на сайті, або відразу звернутись в найближчий з філіалів сервісного центру «Ай-Яй-Яй». Наші контакти та адреси відділень в місті Києві також є на офіційному ресурсі нашої компанії. Якщо Ви проживаєте в іншому місті України, то доставити гаджет в нашу майстерню допоможе транспортна компанія Нова Пошта.

Ремонт телефонів Неффос в майстерні «Ай-Яй-Яй»

Ремонт телефонів Неффос виконується інженерами сервісного центру «Ай-Яй-Яй» швидко та професійно. В нашому розпорядженні оригінальні запчастини для гаджетів китайського бренду, а також комплекс сучасного обладнання і професійних інструментів, що дозволяє усунути поломку будь-якого рівня складності максимально ефективно. Зазвичай, наші майстри щоденно обслуговують значну кількість власників телефонів Неффос. При цьому неполадки можуть мати різний характер, починаючи з механічних пошкоджень і закінчуючи наслідками контакту з водою. Після попередньої діагностики та визначення причин збою в роботі техніки інженери проводять ремонтні роботи та відновлюють нормальну працездатність мобільного пристрою. В результаті клієнт отримує працюючий смартфон і гарантійний талон на всі надані послуги.

Які послуги надає сервіс-центр Неффос в Києві

Сервіс-центр Неффос в Києві надає профілактичне та ремонтне обслуговування різноманітних моделей з логотипом китайського виробника. Більш того, в майстерні «Ай-Яй-Яй» можна замовити термінове відновлення мобільного апарату. Наявність особистого складу дозволяє виконати замовлення будь-якої складності в максимально стислі строки. Окрім заміни зовнішніх та внутрішніх комплектуючих наші майстри також проводять маніпуляції, пов’язані з ПЗ системи та її оптимізації. Пайка обірваних контактів, заміна тріснутого скла чи розбитої матриці, чищення від накопиченого сміття, відновлення функціональності головних систем гаджету (процесор, материнська плата, графічний прискорювач) – для нас немає нічого неможливого.  
Rate this page

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на телефоні Neffos (екран розбитий, але працює)
от 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея телефону Neffos (дисплей не показує, дисплей не реагує)
от 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму заряджання на телефоні Neffos (телефон не реагує на заряджання, не заряджається)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на телефоні Neffos (телефон слабо тримає заряд, батарея швидко сідає)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на телефоні Neffos (співрозмовник не чує)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на телефоні Neffos (немає звуку на телефоні)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на телефоні Neffos (на задній панелі пішли тріщини)
от 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на телефоні Neffos (телефон погнутий, корпус має вм'ятину)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на телефоні Neffos (камера не фокусується, камера не працює)
от 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на телефоні Neffos (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на телефоні Neffos (аудіо-джек не працює, навушники не вмикаються)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення телефону Neffos (телефон зависає, телефон висить на логотипі)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт телефону Neffos після потрапляння води (телефон впав у воду, телефон потонув)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків телефону Neffos (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
от 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на телефоні Neffos (телефон заблоковано на обліковому записі)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту