Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Neffos C7 Lite ТР7041А з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана
1599 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Neffos C7 Lite за доступною ціною на професійному обладнанні

  Заміна скла Neffos C7 Lite - досить ресурсномістка процедура, що вимагає від виконавця величезного досвіду і відповідної спеціалізації, тому мало хто цим займається. Однак наші інженери Сервісного центру "Ай-яй-Яй" володіють всіма необхідними якостями для надійної заміни скла Neffos C7 Lite окремо від екрану, зберігши при цьому оригінальність матриці і передачі кольору.  
Смартфон Neffos C7 Lite оснащений великим і яскравим FullView-дисплеєм з діагоналлю 5,45 дюймів з роздільною здатністю 960 х 480 пікселів і співвідношенням сторін 18:9. Але яким би якісним ні апарат, він також схильний до різних поломок.
  Якщо на вашому смартфоні розбилася передня панель, щоб поміняти скло Neffos C7 Lite, сміливо звертайтеся в сервісний центр «Ай-яй-Яй» на Борщагівці. Ця послуга буде коштує в 2-4 рази дешевше, ніж повна заміна дисплея.  

Коли необхідна заміна екрану Neffos C7 Lite?

  У більшості випадків замінити дисплей потрібно при наявності таких симптомів:  
  • повністю пропала підсвічування,
  • виникли різні плями і смуги,
  • сенсор не відповідає на торкання пальців,
  • биті пікселі заважають читання інформації.
  В умовах нашої майстерні заміна екрану Neffos C7 Lite виконується всього за кілька годин, завдяки постійній наявності необхідних комплектуючих і апаратури. По завершенню ремонту ви отримаєте гарантію на всі виконані роботи.   ремонт Neffos C7 Lite, замена стекла, замена экрана  

Як замовити ремонт Neffos C7 Lite в нашій майстерні?

  Для того, щоб замовити ремонт Neffos C7 Lite, потрібно лише: заповнити форму на сайті, залишити заявку по телефону, або відразу підійти в пункт прийому техніки. Наші відділення знаходяться майже в кожному районі Києва біля пересадочних станцій метро, тому до нас зручно добиратися. Відремонтувати Neffos C7 Lite з іншого міста України можна через Нову Пошту.   Чому до нас звертаються полагодити Neffos C7 Lite?  
  • проводимо безкоштовну діагностику,
  • видаємо телефон на підміну,
  • надаємо гарантію на всі послуги,
  • маємо сайт з завжди актуальними цінами,
  • завжди обдзвонюємо залишені заявки,
  • відправляємо кур'єра по всьому Києву.
  Більш того, ми проводимо щоденну акцію з 10:30 до 11:30 «щасливі години», яка дає можливість отримати знижку 10%. Будь-які хвилюючі вас питання можете сміливо задавати в онлайн-чат на сайті, ми завжди на зв'язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати