Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Neffos Y5L TP7031 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана
1499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Neffos Y5L: швидкий ремонт з гарантією за доступною ціною

  Заміна скла Neffos Y5L - процедура складна і вимагає відповідної спеціалізації та професійного обладнання. З цих причин мало хто з майстерень займається подібним видом ремонту. Але в сервісному центрі "Ай-яй-Яй " працюють справжні майстри своєї справи, які можуть безпечно поміняти скло Neffos Y5L окремо від екрану, зберігши оригінальність матриці.  
Смартфон Neffos Y5L має 4,5-дюймовий TN-екран з роздільною здатністю 854 х 480 пікселів. Матриця характеризується невиразністю кольорів і поганою контрастністю. Зображення під різними кутами виглядає не однаково. Проте палець комфортно ковзає по склу, і відбитки стираються без проблем. Але непередбачені ситуації трапляються з кожним.
  Якщо ваш гаджет невдало впав і розбилася передня панель, для заміни скла Neffos Y5L відразу приїжджайте в сервісний центр «Ай-яй-яй» на Оболоні. Дана послуга обійдеться вам значно дешевше, ніж повна заміна дисплейного модуля.  

Коли потрібна термінова заміна екрану на Neffos Y5L?

  Як показує досвід, потреба в заміні екрану Neffos Y5L виникає в таких випадках:  
 • пропало підсвічування,
 • плями і смуги заважають нормальному користуванню,
 • спостерігаються биті пікселі.
 • сенсор не реагує на будь-які дотики.
  В умовах нашої майстерні, щоб замінити дисплей Neffos Y5L, є всі необхідні інструменти і деталі, тому процедура займе всього кілька годин. Після чого ви отримаєте гарантію на всі виконані роботи.   ремонт Neffos Y5L, замена стекла, замена экрана  

Як можна оформити ремонт Neffos Y5L?

  Для оформлення ремонту Neffos Y5L в нашому сервісному центрі достатньо лише: заповнити форму через сайт, залишити заявку по телефону, або підійти до найближчого відділення компанії. У Києві ми знаходимося майже в кожному районі біля метро, тому до нас легко добиратися. По Україні ми ремонтуємо Neffos Y5L, завдяки співпраці з Новою Поштою.   Чому нам довіряють?  
 • проводимо безкоштовну діагностику,
 • видаємо телефон на підміну,
 • ніколи не відмовляємо в гарантії,
 • полагодити Neffos Y5L можна використовуючи ваші, або наші запчастини,
 • стежимо за актуальністю цін на сайті,
 • працюємо щодня.
  Більш того, ми кожен день проводимо акцію з 10:30 до 11:30, яка дає можливість отримати знижку 10%. Будь-які питання щодо ремонту можете задавати в онлайн-чат на сайті, ми завжди на зв'язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту