Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт OnePlus 9 LE2113 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
2499 грн
2599 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
10149 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1249 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
799 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла OnePlus 9 LE2113 в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй»

Заміна скла OnePlus 9 LE2113 може знадобитися, якщо смартфон впаде або передню панель буде пошкоджено іншим чином. Немало користувачів не зважать на розбите скло та не поспішають нести телефон на ремонт, не замислюючись про те, що через тріщини проходить пил і волога. Це призводить до швидкого зносу внутрішніх компонентів. При виникненні такої проблеми необхідно негайно звернутися в сервісний центр. Для виготовлення цього смартфона використовується спеціальне захисне скло, яке в багатьох випадках рятує пристрій від пошкоджень і псування зовнішнього вигляду. Однак якщо Вам все-таки потрібна заміна скла OnePlus 9 LE2113, сервісний центр «Ай-Яй-Яй» надасть кваліфіковану допомогу. Насправді існує багато причин пошкодження OnePlus 9 LE2113. Це може бути викликано неможливістю зарядити або ввімкнути пристрій, появою тріщин та плям на екріні і т. д. Найчастіше це не виробничий брак, а виникає через:
  • падіння а удари смартфону;
  • контакт смартфону з водою;
  • перегрів.
Якщо під час експлуатації були порушені правила користуванням або смартфон використовувався не за призначенням, він піддавався різним механічним впливам, то знадобиться якісний ремонт. Ми пропонуємо заміну старих деталей на нові, будь то заміна скла OnePlus 9 LE2113, акумулятору, роз'єму зарядки або інших деталей.

Заміна екрану OnePlus 9 LE2113 в найкоротші терміни

Спеціалісти сервісного центру «Ай-Яй-Яй» можуть відремонтувати OnePlus 9 LE2113, замінити екран або скло. Щоб визначити причину проблеми, необхідно провести діагностику, а потім майстри запропонують способи вирішення проблеми. У найскладніших ситуаціях необхідна буде заміна дисплею OnePlus 9 LE2113. Ми використовуємо високоякісні деталі для ремонту, всі роботи будуть завершені вчасно. Завдяки наявності власного складу запчастин ми можемо змінити екран OnePlus 9 LE2113 в той же день. ремонт oneplus 9 замена стекла и экрана

Де замовити якісний ремонт OnePlus 9 LE2113 в Києві?

Чому сервісний центр «Ай-Яй-Яй» заслуговує на Вашу довіру?
  1. Сервіс працює з 2012 року та є однією з найбільших мереж по ремонту мобільної техніки по всій Україні.
  2. Актуальні ціни вказані на офіційному сайті і наш менеджер може розрахувати попередню ціну ремонту.
  3. Безкоштовна діагностика визначає джерело проблеми та допомагає знайти шляхи її усунення.
  4. Зручні місця розташування філіалів в Києві.
Оценить

Детальніше

Приховати