Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт iPhone 6 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
699 грн
949 грн
замовити в 1 клік
Замена экрана (оригінал)
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія)
799 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
699 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
уточнити замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
699 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
749 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла iPhone 6 з доставкою кур’єром по Києву

Заміна скла iPhone 6 в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» починається з діагностичної перевірки обладнання, після чого визначається характер ремонту, його вартість і тривалість. Щоб скористатися нашими послугами, необхідно прийти в один з наших офісів. Якщо це неможливо, смартфон можна відправити кур’єром. Ви можете отримати безкоштовну консультацію, звернувшись до наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті. Ви також можете скористатися Viber або Skype, надіслати нам електронний лист на пошту або замовити послугу зворотного дзвінка, щоб отримати потрібну інформацію.

Скільки триває заміна екрану iPhone 6?

Заміна екрану iPhone 6 проводиться кваліфікованими майстрами сервісного центру «Ай-Яй-Яй» протягом декількох годин, з моменту, як смартфон потрапив в руки нашого спеціаліста. Наші майстри мають великий досвід обслуговування смартфонів цієї моделі. Наявність якісних деталей на власному складі сервіс-центру дозволить за короткий час ефективно відновити втрачену функціональність і зовнішню естетику пристрою. На офіційному сайті компанії представлена ​​інформація про вартість та тривалість робіт. Ремонт iPhone 6 замена стекла экрана киев украина фото

Чи можна відправити на ремонт  iPhone 6 через Нову Пошту?

Ремонт iPhone 6 – це комплекс дій, які вже давно успішно проводять майстри сервісного центру Ай-Яй-Яй. Наші фахівці щодня проводять профілактичні та ремонтні роботи iPhone 6. У кожному нашому відділенні завжди є високоякісні запчастини до цієї моделі, тому ми гарантуємо якісний та швидкий ремонт, незалежно від тяжкості несправності. Щоб скористатися нашими послугами, необхідно відвідати один з наших офісів у Києві, інформацію про їх місцезнаходження можна знайти на офіційному сайті компанії в розділі «Контакти». Якщо клієнт проживає за межами столиці, він може відправити своє обладнання в наш сервісний центр через Нову Пошту. Звернувшись до будь-якої майстерні «Ай-Яй-Яй», фахівець проведе комплексну діагностику для визначення конкретних причин пошкодження. На підставі отриманих даних проводяться необхідний ремонт:
  • заміна задньої кришки;
  • заміна та ремонт роз'єму зарядки телефону;
  • чистка та профілактика після потрапляння вологи;
  • заміна скла окремо від екрану;
  • оновлення програмне забезпечення смартфона.
Щодня не менше 10 користувачів замовляють у нас ремонт iPhone 6. Використання сучасного обладнання та професійних інструментів гарантує якісний результат за доступною ціною.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту