Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт OnePlus 5 A5000 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2599 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1899 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла OnePlus 5 A5000 – бюджетна процедура для відновлення зовнішнього вигляду смартфона

Заміна скла OnePlus 5 A5000 проводиться майстрами сервісного центру «Ай-Яй-Яй» після діагностики дефекту, що триває в середньому 40 хвилин і абсолютно безкоштовна для наших клієнтів. Сильні удари та падіння смартфону на тверду поверхню призводять до розбиття скла. Заміну зношеного елемента необхідно проводити вчасно, оскільки є ризик поширення дефекту та пошкодження матриці. В такому випадку доведеться замінювати екран повністю. Не відкладайте ремонт, адже заміна скла набагато дешевша, ніж повна заміна екрану.

Як дізнатись скільки коштує заміна екрана OnePlus 5 A5000?

Заміна екрану OnePlus 5 A5000 в майстерні «Ай-Яй-Яй» проводиться професіоналами, які регулярно вдосконалюються на професійних конференціях і семінарах. Ми також використовуємо тільки високоякісні дисплеї, які завжди в наявності на нашому власному складі. Звернувшись до нас, клієнт отримає безкоштовну консультацію щодо причин несправності свого смартфона, а також інформацію щодо ціни та тривалості ремонту. Ви можете скористатися нашими послугами, відвідавши найближче відділення сервісного центру «Ай-Яй-Яй». До нас за допомогою можуть звернутися і жителі інших міст. Все, що їм потрібно зробити, це відправити свій пристрій до нашого сервіс-центру Новою Поштою. прейскурант цен на ремонт oneplus 5 в киеве

Ремонт OnePlus 5 A5000 при потраплянні вологи всередину

Ремонт OnePlus 5 A5000 в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» в більшості випадків виконується через механічні пошкодження пристрою. Іноді достатньо навіть найменшого удару, щоб на корпусі або екрані з’явилася тріщина. Однак для фахівців сервісного центру «Ай-Яй-Яй» немає нічого неможливого. Новітнє обладнання, професійні інструменти та багатий досвід наших інженерів дозволяють нам гарантувати нашим клієнтам надзвичайно високу якість результатів. Відновлення втраченої функціональності пристрою здійснюється максимально швидко, адже в кожному нашому відділенні завжди є широкий асортимент високоякісних комплектуючих для смартфона цієї моделі. Користувачі OnePlus 5 A5000 часто звертаються до нас с проблемою потрапляння вилоги в смартфон. Слід зазначити, що ремонт OnePlus 5 A5000, коли волога потрапляє на корпус смартфона, вважається досить складним процесом, оскільки на платі може з’явитись корозія. Тому, якщо Ваш гаджет випадково впав у воду, негайно зверніться до сервісного центру «Ай-Яй-Яй».
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту