Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Oppo A73 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана
2049 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Термінова заміна скла Oppo A73

  Заміна скла Oppo a73 проводиться в найкоротші терміни і зазвичай займає не більше одного дня. Швидкість ремонту безпосередньо залежить він наявності деталей. Ми намагаємося завжди мати в наявності на власному складі комплектуючі, що необхідні для термінового ремонту будь-якої моделі смартфона. Досвід майстрів і використання професійних інструментів також впливає на швидкість.  

Скільки часу триває заміна екрану Oppo A73?

  Заміна екрану Oppo A73 часто є єдиним методом повернення пристрою до повного робочого стану. Поламаний екран значно впливає на користування пристроєм і, найчастіше, Користувач не може навіть відповісти на дзвінок.   На сайті можна ознайомитися з цінами і термінами ремонту по заміні екранного модуля. Тут також знаходиться велика кількість відгуків від Клієнтів. Якщо ви не знайшли відповіді на всі виниклі питання, то їх можна отримати у менеджера по телефону або ж в онлайн-чаті. Спеціаліст надасть вам консультацію стосовно ремонту техніки, а також розташування відділень мережі і багато чого іншого.   ремонт Oppo A73 замена стекла и экрана  

У яких філіях можна замовити ремонт Oppo A73?

  Ремонт Oppo a73 можна в будь-якому з відділень мережі сервіс-центру "ай-яй-яй", вони розташовані дуже зручно-біля станцій метро, їх легко знайти і зручно до них дістатися. Адреси кожного з філій знаходяться на сайті, тут же є докладне пояснення як дістатися до кожного з них.   Якщо ви не можете замовити ремонт Oppo a73 в Києві по тому, що перебуваєте в іншому місті, то передати смартфон можна через Нову Пошту. Пересилання цілком безпечна і не повинна вас лякати, так як відбувається на сам сервісний сервіс "ай-яй-яй" (на юр. особу).   Більш точну інформацію щодо всіх послуг сервіс-центру ви можете отримати у оператора онлайн-чату на сайті або ж зателефонувавши за телефонами.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту