Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Oppo Find X2 Neo з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
1049 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
2049 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла основної камеризаміна скла Oppo Find X2 Neo з гарантією

  Заміна скла Oppo Find X2 Neo - послуга не гарантійна, оскільки несправність компонента, як правило, відбувається з вини Користувача: удари, падіння, притиснення.   Якщо ви помітили на смартфоні Візуальні пошкодження, сміливо звертайтеся в сервісний центр і якомога швидше. Волога може потрапляти через пошкоджений дисплей, викликаючи пошкодження інших деталей. Якісно замінити розбите скло смартфона можна тільки в умовах професійної майстерні. Вранці ми пропонуємо знижку на всі наші послуги з акції «щасливі години». Тим самим, ціна на заміну скла оппо фінд х2 нео стане ще доступніше.  

Заміна дисплея Oppo Find X2 Neo з доставкою на всій Україні

  Перш ніж приступити до заміни екрану Oppo Find X2 Neo, майстри проводять діагностику. Всіх киян ми запрошуємо в сервісний центр на Лівобережній, Театральній, Житомирській, університет, Мінська. Ми маємо філії також і в інших районах Києва. Розміщення офісів біля станцій метро дозволяє швидко до нас дістатися і легко знайти.   Заявку на ремонт можна оформити на сайті і вам не потрібно буде чекати своєї черги до відділення. Для максимальної економії часу ви можете скористатися послугами кур'єра, який доставить Ваш пристрій на ремонт в сервісний центр «Ай-яй-яй».   Всі наші послуги також доступні і для жителів інших міст. Ми приймаємо техніку на ремонт через Нову пошту і також відправляємо її клієнту, а оплата можлива післяплатою.   ремонт Oppo Find X2 Neo замена стекла и экрана  

Де замовити якісний ремонт Oppo Find X2 Neo?

  Якщо ваш вибір припав на СЦ "Ай-яй-яй" разом з якісними послугами з ремонту Oppo Find X2 Neo ви також отримаєте:  
  • повну діагностику пристрою;
  • захист і конфіденційність персональних даних;
  • гарантію на надані послуги;
  • мінімальні терміни ремонту.
 
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту