Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Oppo A12 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
949 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Oppo A12 - оновлений вигляд вашого смартфона

  Заміна скла Oppo A12 - це спосіб повернути вашому телефону естетичний вигляд і повну функціональність. Ви більше не побачите на екрані з тріщини і подряпини, які заважають комфортному використанню смартфона. Заміна скла в Oppo A12 не тільки поверне колишній зовнішній вигляд телефону, але і захистить пристрій від подальшого пошкодження дисплея або сенсорної панелі. У Сервісі ай-яй-яй заміна скла Oppo A12 займає кілька годин і здійснюється з використанням сучасного обладнання та комплектуючих найвищого якість. Замовляючи ремонт скла у нас, ви також отримуєте:  
  •         відповідальний підхід до кожного ремонту - велика кількість відгуків підтверджують це;
  •         безкоштовна діагностика перед виконанням ремонту.
 

Заміна екрану Oppo A12 при появі плям і смуг

  Плями і смуги на екрані, з якими так часто звертаються користувачі, як правило можна усунути тільки повністю замінивши дисплейний модуль. Основні причини появи дефектів:  
  • необережність;
  • відсутність належного захисту смартфона - мова йде в основному про чохлах і плівках/стеклах.
На жаль, через крихкість матеріалів, екран схильний до поломок навіть від невеликих ударів і в більшості випадків заміна екрану Oppo A12 стає єдиним виходом.   оппо 12 заміна скла, екрану Київ  

Ремонт Oppo A12 та діагностика несправностей

  Кожному ремонту Oppo A12 передує безкоштовна діагностика, тому вам не потрібно турбуватися і самостійно шукати причину несправності. Наші фахівці розглянуть проблему і виберуть найкраще рішення. Завдяки цьому ремонт для Oppo A12, буде виконаний якість і в найкоротші терміни. З вартістю ремонтних робіт можна ознайомитися на сайті. Тут же в онлайн-чаті Ви можете отримати консультацію фахівця.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту