Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Oppo Reno 4 Lite з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
949 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Oppo Reno 4 Lite з гарантією якості

  Заміна скла Oppo Reno 4 Lite – послуга, завдяки якій ви забудете про тріщини на екрані вашого смартфона. Наймання майстра знадобиться всього кілька годин для відновлення ідеального зовнішнього вигляду і технічного стану вашого смартфона, що забезпечує комфортне використання.   Чи знали ви, що заміна скла Oppo Reno 4 Lite може запобігти пошкодженню дисплея? Попадання бруду і вологи в утворилися тріщини може привести до виходу з ладу екрану. Ми гарантуємо, що:  
  •     заміна скла Oppo Reno 4 Lite здійснюється з використанням сучасного обладнання та якісних запчастин,
  •     ми надамо послугу в найкоротші терміни;
  •     на послугу буде видана гарантія.
  Заміна екрану Oppo Reno 4 Lite швидко і за доступною ціною   Красиві виразні кольори та насичені кольори - це деякі особливості, які відрізняють Oppo Reno 4 Lite від інших мобільних телефонів. На жаль, як і будь-який пристрій, вони схильні до механічних пошкоджень. Всього дня падіння може привести до пошкодження матриця і в цьому випадку заміна екрану Oppo Reno 4 Lite стає необхідною. Ми замінимо дисплей вашого телефону швидко і не дорого. Всі ціни на наші послуги ви знайдете на сайті.   Oppo Reno 4 Lite заміна скла екрану Київ  

Ремонт Oppo Reno 4 Lite для усунення будь-яких несправностей

  Найбільш часті поломки, з якими стикаються наші клієнти - це розбите скло, несправний екран, пошкодження внутрішніх компонентів телефону водою і знос акумулятора. Ремонт Oppo Reno 4 Lite включає в себе усунення дефектів або заміну окремих деталей на смартфоні. Варто відзначити, що на кожну надану послугу надається гарантія. Вона також поширюється на комплектуючі,що були встановлені майстром в процесі ремонту.  
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту