Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Oppo A54s з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана
2049 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
899 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла та безкоштовна діагностика Oppo A54s

  Заміна скла Oppo A54s - це завжди необхідний ремонт. Ваш телефон може випасти з сумки, вислизнути з рук, впасти на підлогу або вдаритися об асфальт. У таких ситуаціях пристрій піддається механічному впливу, і скло з великою ймовірністю може розбитися. У таких ситуаціях Скло та екран можуть бути пошкоджені, а іноді й інші компоненти. У цьому випадку може знадобитися заміна екрану Oppo A54s. великі дисплеї на сучасних смартфонах є великою перевагою. Виробники рекомендують використовувати міцне скло для екрану і міцний чохол для збереження пристрою. Однак цього може бути недостатньо, і якщо скло все ж розбилося, необхідно терміново звернутися в сервісний центр "Ай-яй-яй". Фахівці проведуть безкоштовну консультацію та діагностику, яка покаже, який ремонт необхідний. У простих ситуаціях потрібна звичайна заміна скла Oppo a54s.  

Якщо заміна скла неможлива, коли потрібна заміна екрану Oppo a54s?

  Заміна екрану Oppo A54s може знадобитися в наступних випадках:  
  • Екран тріснув;
  • несправний сенсорний екран;
  • На екрані не відображаються зображення;
  • На екрані з'являються темні плями;
  • Вертикальні смуги.
  Якщо один із цих симптомів стосується вашого Oppo A54s, вам потрібно буде замінити дисплей. Приносьте його в сервісний центр" Ай-яй-Яй", і наші фахівці виявлять причину проблеми. Наша головна перевага-оптимальне співвідношення ціни та якості ремонтних робіт.   Ремонт Oppo A54s: замена стекла экрана киев украина фото  

Ремонт Oppo A54s доставляється по Києву.

  На офіційному сайті ви можете подивитися прайс-лист і дізнатися вартість заміни скла та інших видів ремонту Oppo A54s. немає необхідності особисто відвідувати сервіс, ви можете відправити техніку на ремонт кур'єром по Києву і Новою поштою з інших міст. Клієнти можуть отримати безкоштовну консультацію, зв'язавшись з нашими менеджерами по телефону або написавши в онлайн-чат на сайті СЦ "ай-яй-яй".
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту