Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт OPPO Reno5 A з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
2149 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 1199 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла OPPO Reno 5a окремо від екрану

  Заміна скла Oppo Reno 5a - більш економічна процедура в порівнянні з заміною всього екрану. Заміна скла зазвичай в рази дешевше (3-4 рази), ніж заміна дисплея OPPO Reno5 A. серед переваг не тільки економія: відновлення скла смартфона не вимагає втручання в «серце» екрану — його матрицю. Такий вид ремонту дозволяє зберегти оригінальну матрицю смартфона, в результаті якість зображення після ремонту не зміниться. Сервісний центр "Ай-яй-яй" один з небагатьох в Україні, який пропонує послугу заміни скла на смартфонах. Фахівці сервісу використовують якісні запчастини та обладнання для швидкого і якісного ремонту вашого гаджета.  

Заміна екрану OPPO Reno 5a досвідченими співробітниками Сервісного центру

  В першу чергу фахівці сервісу проводять ретельну діагностику пристрою. Це допомагає визначити причину поломки і спланувати характер і обсяг робіт. Після проведення діагностики менеджер зв'яжеться із Замовником і повідомить ціну і терміни майбутнього ремонту. Заміна екрану Oppo Reno5 a зазвичай займає всього кілька годин. Запчастини та матеріали зберігаються на власному сервісному складі, що допомагає прискорити процес усунення неполадок.  

Чому варто замовити ремонт OPPO Reno5 A в сервіс-центрі "Ай-Яй-Яй"?

  Крім заміни скла і екрану смартфона, майстри СЦ "Ай-яй-яй" здійснюють і інші види ремонту OPPO Reno 5 A. повну інформацію про пропоновані послуги можна знайти на сайті.   ремонт OPPO Reno5 A киев украина, замена стекла, экрана   Чому нам довіряють?  
  1. Сервіс-центр "Ай-яй-яй" - одна з найбільших мереж з ремонту телефонів в Україні.
  2. Майстри працюють на сучасному і дорогому обладнанні, що істотно впливає на якість наданих послуг.
  3. Сервісний центр має власний склад з екранами і стеклами для всіх смартфонів. Це значно скорочує час, необхідний для виконання роботи.
  4. Ремонтуємо техніку не тільки в Києві, але і по всій Україні, з доставкою через Нову Пошту.
  5. З будь-яких питань, пов'язаних з ремонтом OPPO Reno5 A, ви можете звертатися до оператора в онлайн-чаті на сайті.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту