Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Oppo Reno9 A з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Oppo Reno9 A зі збереженням рідної матриці

Заміна скла Oppo Reno9 A – це простий та економічний спосіб відновити свій гаджет із збереженням вихідних елементів екрана (матриці, підсвічування). Ця послуга допоможе уникнути проблем з екраном в майбутньому. Адже через щілини в екран пристрою може потрапити пил та волога, що викличе серйозніші проблеми. Заміна скла Oppo Reno9 A – це послуга, яка допоможе вам заощадити гроші та зберегти оригінальні деталі вашого смартфона. У філіях сервісного центру «Ай-яй-яй» ви можете отримати кваліфіковану допомогу фахівців, які у найкоротші терміни повернуть ваш пристрій у робочий стан.

Професійна заміна екрану Oppo Reno9 A у Києві

Будь-яку проблему зі смартфоном можна вирішити в сервісному центрі «Ай-яй-яй» у короткий термін, а сумлінність майстрів та якісний ремонт забезпечать справну роботу пристрою на тривалий час. Переваги звернення до нас:
 • демократичні ціни та знижки для наших клієнтів;
 • висока швидкість ремонту за рахунок постійної наявності запчастин;
 • гарантія на надані послуги та встановлені запчастини;
 • безкоштовна діагностика пристрою перед ремонтом;
 • зручне розташування офісів сервісного центру «Ай-яй-яй» у Києві та можливість замовлення кур'єрських послуг по місту.
  Ремонт Oppo Reno9 A: Киев, Украина  

Ремонт Oppo Reno9 A з доставкою Новою Поштою

Незалежно від того, чи живете ви в Києві чи в іншому регіоні України, ремонт Oppo Reno9 A майстрами сервісного центру «Ай-яй-яй» доступний усім власникам смартфонів. Гаджет можна відправити нам Новою Поштою з усіх міст України. Консультації з цієї послуги можна отримати у менеджера по телефону, у зручних месенджерах, електронною поштою або в онлайн-чаті на сайті. Чому варто обрати сервісний центр Ай-яй-яй?
 • працюємо з 2012 року;
 • клієнтська база налічує понад 30 000 клієнтів;
 • понад 1000 чесних відгуків на сайті;
 • робимо ремонт Oppo Reno9 A будь-якої складності;
 • перед ремонтом проводимо безкоштовну діагностику, яка займає лише 20 хвилин.
Якщо у вас виникли питання, ви можете поставити їх нашому консультанту в онлайн-чаті на сайті або по телефону.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту