Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Oppo A78 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Oppo A78 без заміни рідної матриці

Заміна скла Oppo A78 здійснюється за таких умов:
  • сенсорний екран працює як і раніше;
  • ні смуг, ні плям на екрані.
Не всі майстри пропонують таку послугу, оскільки цей ремонт вимагає дорогого спеціального обладнання та великого досвіду майстрів. У сервісному центрі Ай-Яй-Яй можна замінити лише верхнє скло без заміни всього екрану. Це дозволить вам використовувати рідний дисплей без втрати насиченості кольору або яскравості зображення, що відображається. Послуга полягає у видаленні розбитого скла та заміні його на нове, щоб після ремонту сенсор працював як раніше. Крім того, всі дані на телефоні будуть збережені (контакти, фото та налаштування).

Якісна та швидка заміна екрану Oppo A78

Заміна дисплея Oppo A78 одна з найпопулярніших послуг СЦ Ай-яй-яй. При використанні смартфона буває, що телефон падає або вдаряється об твердий предмет. На жаль, у таких випадках найбільше страждає екран. Ось кілька прикладів «симптомів», що вказують на необхідність заміни екрана смартфона:
  • сенсор перестав реагувати на дотику до екрана;
  • на екрані з'явилися чорні плями та смуги;
  • нестабільна робота підсвічування або повністю чорний екран, або навпаки підсвічування працює, але зображення не відображається.
У таких випадках ми пропонуємо заміну екрана Oppo A78. У професійному сервісному центрі «Ай-яй-яй» кваліфіковані та досвідчені фахівці відремонтують старий та пошкоджений дисплейний модуль та замінять його на новий. Ми використовуємо лише ті деталі, які ретельно перевірені та протестовані перед збиранням. На власному складі запчастин завжди є якісні екрани для всіх смартфонів, навіть нових.   Ремонт Oppo A78: Киев, Украина  

Скільки коштує ремонт Oppo A78?

Якщо ви хочете дізнатися скільки коштує ремонт Oppo A78 в сервісі Ай-яй-яй, ви можете зв'язатися з менеджером по телефону. У вартість послуги ремонту входить робота майстра, а також всі необхідні запчастини, тому вам не доведеться турбуватися про додаткові витрати. Після ремонту ми пропонуємо кілька варіантів як забрати пристрій:
  • особисто у майстерні;
  • доставка кур'єром по Києву;
  • доставка Новою Поштою до іншого міста України.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту