Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт iPad Mini 5 A2133/A2124/A2126 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла
2199 грн
2299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
5699 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1599 грн замовити в 1 клік
Заміна кнопки Home
от 499 грн замовити в 1 клік
Заміна кнопки увімкнення
от 599 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 499 грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофону
от 599 грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо роз'єму
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна поліфонічного динаміка
от 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла iPad Mini 5 з вигодою та комфортом

Заміна скла iPad Mini 5 сприяє збереженню повноцінної функціональності та бездоганного зовнішнього вигляду гаджета, забезпечуючи лише поверхневе втручання в його конструкцію, яке також важливо довіряти тільки досвідченим фахівцям. У сучасних сервісних центрах «Ай-Яй-Яй» якість та швидкість процедури формуються точним дотриманням алгоритмів на кожному етапі послуг, гарантуючи Вам відмінний результат за мінімальних часових та грошових витрат. Надійність результатів наших маніпуляцій досягається підбором та пропозицією Вам до встановлення високоякісних деталей на заміну, а комфортне обслуговування в мережі наших майстерень забезпечує доступність та адаптивність наших послуг для кожного клієнта.

Акуратна заміна екрану Айпад Міні 5 за підсумками діагностики

У сервісних центрах «Ай-Яй-Яй» пріоритетами залишаються прозорість та сумлінне виконання будь-якого ремонту, першим етапом на шляху до яких є повна діагностика будь-якого пристрою. Саме на її підставі вдається заощадити час на роботі зі справними елементами, що не потребують втручання, та забезпечити усунення навіть прихованих неполадок. Приводами для звернення до наших майстрів за діагностикою можуть бути такі дефекти:
  • плями, смуги чи розлучення на екрані;
  • проблеми з налаштуванням та авторегулюванням яскравості та підсвічування;
  • биті пікселі, кольорові візерунки.
У такому разі тільки діагностика точно покаже, чи необхідна у випадку з Вашим смартфоном заміна екрану iPad Mini 5 або дисплей ще можливо врятувати і доречнішим буде інший ремонт.   ремонт apple ipad mini 5: замена сенсора, экрана киев украина фото  

Як записатися на віддалений ремонт iPad Mini 5 Київ

Хоча наші сервісні центри розташовані по Києву, ми подбали про те, щоб передача на ремонт Айпад Міні 5 була однаково комфортною як для кожного киянина, так і для мешканця будь-якого населеного пункту України. У СЦ "Ай-Яй-Яй" є всі умови комфортного сервісу:
  • можливість записатися на ремонт телефоном, через чат або спеціальну форму, представлені на нашому сайті;
  • доставка девайсів з кур'єром компанії по Києву та прийом за допомогою “Нової пошти” з інших міст;
  • територіальна доступність філій містом завдяки розташуванню біля станцій метро;
  • фіксовані ціни та терміни, що відображаються на сайті;
  • гнучка система знижок для особистих та віддалених заявок на ремонт.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту