Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Tecno Pova 5 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Tecno Pova 5 за доступними цінами

Заміна скла Tecno Pova 5 – послуга, де спеціалізуються майстри сервісного центру «Ай-яй-яй». Ви можете замовити цей ремонт у будь-якому київському відділенні. Перше, що зробить майстер, коли смартфон потрапить до нього до рук – проведе діагностику для визначення причини поломки, після чого розпочне ремонт. Зв'язавшись з нашим консультантом у чаті, ви можете отримати інформацію про вартість послуги із заміни скла Tecno Pova 5 та умови її виконання. Зручне розташування наших філій полегшує доступ до них, а актуальні ціни на послуги ви завжди можете уточнити за телефоном або замовивши зворотній дзвінок (заповніть відповідну форму на сайті). Ви також можете зв'язатися з нашими операторами у месенджерах Viber або Telegram.

Скільки часу зазвичай займає заміна екрану Tecno Pova 5?

Сучасні смартфони оснащені великим екраном, який дуже чутливий до будь-яких механічних дій. Ушкодження екрану досить поширені. Падіння та удари призводять до часткової або повної втрати функціональності пристрою, наприклад:
  • підсвічування працює з перебоями або взагалі не працює;
  • екран не реагує на дотик;
  • На екрані з'являються биті пікселі та смуги.
Для майстрів сервісного центру "Ай-яй-яй" заміна екрану Tecno Pova 5 вважається звичайною процедурою, яка займає всього кілька годин і не викликає жодних труднощів.   Ремонт Tecno Pova 5: Киев, Украина  

Якісний ремонт Tecno Pova 5 з гарантією

Ремонт Tecno Pova 5 повинен проводитися лише кваліфікованими фахівцями та лише з використанням спеціального обладнання. Якщо на екрані з'явилися плями або смартфон впав у воду, з цими проблемами ви можете звернутися до будь-якої філії сервісного центру «Ай-яй-яй». Наші спеціалісти швидко відновлять працездатність пристрою, а після ремонту нададуть гарантію. Варто зазначити, що ми пропонуємо свої послуги не лише мешканцям Києва, а й мешканцям інших регіонів. Ви можете надіслати нам свій пристрій Нової Пошти та дізнатися подробиці про цю послугу в будь-який час за телефоном або в онлайн-чаті на сайті. При цьому оплата здійснюється карткою або післяплатою на пошті, при отриманні смартфона.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту