Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Realme GT Master з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Realme GT Master із збереженням рідної матриці

Заміна скла Realme GT Master – процедура, яка виконується не у всіх сервісах, оскільки потребує великого досвіду та спеціального набору обладнання. Майстри сервісного центру «Ай-яй-яй» одні з небагатьох, хто має відповідну спеціалізацію та здатний професійно замінити скло Realme GT Master. Перевагою послуги є збереження оригінальності матриці та якості передачі кольору.
Сучасні смартфони мають досить великі екрани, але, на жаль, саме він найбільше страждає під час падіння. Якщо пристрій упустився і на передній панелі з'явилися тріщини, не зволікайте з зверненням до сервісного центру «Ай-яй-яй» для заміни скла Realme GT Master. У нашому розпорядженні завжди є всі необхідні матеріали та комплектуючі, завдяки яким ремонт можна провести у найкоротший термін.

Коли вам потрібна повна заміна екрана Realme GT Master?

Як правило, заміна екрану Realme GT Master необхідна у таких випадках:
  • некоректна робота підсвітки чи повна відсутність;
  • чорні плями та смуги, що заважають зчитуванню інформації;
  • видно биті пікселі;
  • сенсор не реагує на торкання по всьому екрані або в деяких місцях.
Завдяки наявності дорогого технічного обладнання ми можемо замінити екран Realme GT Master лише за кілька годин. Після ремонту ви отримаєте гарантію на виконані послуги.   Ремонт Realme GT Master: Киев, Украина  

Як замовити ремонт Realme GT Master у сервісному центрі «Ай-Яй-Яй»?

Щоб замовити ремонт Realme GT Master у сервісному центрі «Ай-яй-яй», вам достатньо залишити заявку на сайті, зателефонувати нашим менеджерам за вказаними номерами або відвідати одну з філій особисто. Наші офіси розташовані практично в кожному районі Києва, недалеко від метро, тому нас легко знайти. За допомогою Нової Пошти Ви маєте можливість замовити ремонт Realme GT Master з будь-якого міста України. Чому варто звернутись до нас?
  • проводимо безкоштовну діагностику пристрою;
  • видаємо підмінний телефон на час ремонту;
  • надаємо гарантію на виконані послуги та встановлені запчастини;
  • ми можемо використати свої або ваші запчастини для ремонту Realme GT Master.
Якщо у вас є питання щодо ремонту Realme GT Master, напишіть нашому консультанту в онлайн-чат, ми завжди на зв'язку та будемо раді допомогти!
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту