Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Realme 8 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
949 грн
1049 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
2049 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
749 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 1199 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Realme 8: тривалість ремонту

  Заміна скла Realme 8 проводиться майстрами Сервісного центру тільки після того як наш фахівець переконається, що екран нормально працює.   Під час ремонту кваліфіковані майстри Сервісного центру «Ай-яй-яй» використовують професійне обладнання та сучасні інструменти, що дозволяє якісно замінити скло, зберігши при цьому оригінальну матрицю.  

При яких несправності проводиться заміна екрану Realme 8?

  По-перше, потрібно розуміти, що тріснутий тачскрін не підлягає ремонту - його можна тільки замінити. Симптоми, що вказують на можливі проблеми з екраном:  
  • немає відповіді від сенсорного екрану;
  • поява на екрані плям;
  • мерехтіння на екрані.
  Замовляючи заміну екрану Realme 8 в СЦ "Ай-яй-яй", ви зможете отримати кваліфіковану професійну допомогу. У будь-якому з наших філій завжди є оригінальні комплектуючі, завдяки яким ремонт Realme 8 здійснюється швидко і якісно.  

Ремонт Realme 8 в Києві з використанням якісних деталей

  ремонт Realme 8   Ремонт Realme 8 може знадобитися в результаті надмірного механічного впливу на смартфон.   Сервісний центр "Ай-яй-яй" давно і успішно спеціалізується на відновленні працездатності смартфонів з механічними пошкодженнями. Слід зазначити, що тріщини на склі в більшості впливають тільки на естетику мобільного пристрою.   При пошкодженні внутрішніх компонентів можуть виникнути набагато серйозніші проблеми. У цьому випадку необхідна діагностика для визначення справжньої причини несправності.   Загальні наслідки падіння або удару Realme 8:  
  • тріщини на передній панелі;
  • несправність мікрофона або динаміка;
  • пристрій не включається;
  • швидка розрядка акумулятора.
  Кожну з цих проблем з легкістю допоможуть вирішити майстри СЦ «Ай-яй-яй».
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту