Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Realme C53 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Realme C53 з павутинкою на екрані

Заміна скла Realme C53 дозволяє позбавитися тріщин, сколів і подряпин на передній панелі. Якщо ваш смартфон був пошкоджений внаслідок падіння, на екрані з'явилося павутиння, зверніться до сервісу «Ай-яй-яй» для заміни скла Realme C53. Слід зазначити, що пошкодження, яке, на перший погляд, може здатися незначним, з часом може пошкодити ваш телефон. Зрештою, волога та бруд можуть потрапити через тріщини в екрані, що може призвести до проблем з усім екраном. Незважаючи на те, що сучасні смартфони Realme виготовляються з якісних матеріалів, іноді в телефоні може знадобитися заміна акумулятора, скла та навіть дисплея. Великі безрамкові екрани – слабке місце для всіх сучасних гаджетів. Пошкоджений дисплей може бути замінений майстром у сервісному центрі «Ай-яй-яй», у будь-якому його відділенні, у найкоротший термін.

Професійна заміна екрану Realme C53 у Києві

Заміна екрану Realme C53 здійснюється нашими спеціалістами протягом одного робочого дня. Наявність сучасного обладнання та інструментів дозволяє швидко зробити ремонт Realme C53. Терміни наших послуг, будь то заміна екрану або інший ремонт, також мінімальні завдяки наявності комплектуючих на власному складі сервісу. Як правило, на наших складах завжди є необхідні якісні запчастини та комплектуючі для всіх моделей смартфонів, завдяки чому заміна екрану Realme C53 буде виконана лише за кілька годин. Отримати необхідну консультацію з ремонту Realme C53 ви можете у наших фахівців за телефоном або онлайн-чатом на сайті.   Ремонт Realme C53: Киев, Украина  

Де замовити ремонт Realme C53?

Чому варто довірити ремонт Realme C53 майстрам сервісного центру Ай-яй-яй?
  • Наші майстри – професіонали своєї справи.
  • Сервісний центр «Ай-яй-яй» працює з 2012 року, ми маємо понад 30 000 клієнтів, чиї відгуки можна знайти на сайті.
  • Всі філії оснащені найсучаснішим обладнанням.
  • Ми надаємо гарантію на технічне обслуговування, включаючи ремонт Realme C53.
  • Надаємо кур'єрські послуги з доставки обладнання по Києву.
Ремонтуємо пристрої по всій Україні через Нову Пошту. Для цього заповніть відповідну форму на сайті або зв'яжіться з нашим оператором для отримання додаткової інформації. У цьому випадку ви можете сплатити за ремонт Realme C53 банківською картою або методом післяплати.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту