Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy S20 Ultra SM-G988 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (гарантія успіху 100%)
3699 грн
3999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал із рамкою)
8899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
7399 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy S20 Ultra SM-G988 з доставкою кур’єром по Києву

Заміна скла Samsung Galaxy S20 Ultra SM-G988 – це послуга дуже популярна процедура серед користувачів смартфонів. При частому використанні смартфон стає все більш вразливим до можливих пошкоджень, таких як розбите скло. Якщо трапиться така неприємна ситуація, наш сервіс із задоволенням допоможе повернути Ваш телефон до стану, в якому він був до поломки. Майстри сервісного центра «Ай-яй-яй» нададуть Вам послугу швидкої заміни скла. Такий ремонт повинен проводитися в спеціалізованій майстерні, яка має все необхідне обладнання та інструменти, які використовуються для відновлення розбитого скла смартфону. Користуючись послугами нашого сервісу, Ви можете бути впевнені, що ми будемо використовувати запчастини найвищої якості. Після завершення послуги телефон буде відправлено на ретельну перевірку його працездатності. Потім Ви можете забрати телефон у сервісному центрі або дочекатися доставки кур’єром за попередньо вказаною адресою.

Заміна екрану Samsung Galaxy S20 Ultra SM-G988 з використанням якісних запчастин

На жаль, усі телефони, як би ми за ними не доглядали, піддаються різним видам пошкоджень, які можуть виникнути під час щоденного використання. Виявляється, у багатьох випадках навіть спеціально загартоване скло чи чохли не можуть захистити наш телефон від падіння чи розбиття. Якщо дисплей на Вашому телефоні пошкоджений, Вам може знадобитися повна заміна екрану Samsung Galaxy S20 Ultra SM-G988. Для цього скористайтеся послугами професійного сервісного центру «Ай-яй-яй», де кваліфіковані інженері виконають необхідний ремонт та відновлять роботу Вашого гаджету. ремонт Samsung Galaxy S20 Ultra замена стекла

Терміновий Samsung Galaxy S20 Ultra SM-G988 в сервісному центрі «Ай-яй-яй»

Розбиті дисплеї, зламані роз’єми зарядки, непрацюючі динаміки чи пошкоджені кнопки для нас не проблема. Наші фахівці відремонтують Samsung Galaxy S20 Ultra SM-G988 в стислі терміни, за привабливими цінами і з використанням запчастин найвищої якості. Ми пропонуємо свої послуги по ремонту смартфонів Samsung та інших пристроїв жителям усієї України. Відправити на ремонт Samsung Galaxy S20 Ultra SM-G988 з будь-якого міста країни можна Новою Поштою. Ми видаємо гарантійний талон на послуги, які виконуються спеціалістами сервісного центру «Ай-яй-яй». Гарантія також поширюється на деталі, які встановлюються під час ремонту: скло, екрани, батареї тощо.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту