Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy S21 Ultra SM-G998 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (гарантія успіху 100%)
3999 грн
4199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал із рамкою)
10499 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал без рамки)
7899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy S21 Ultra SM-G998 без заміни усього екрану смартфона

Заміна скла Samsung Galaxy S21 Ultra SM-G998 необхідна, коли на екрані з’являються подряпини або тріщини. Незважаючи на те, що така процедура не передбачена виробником, ми беремося за її виконання та виконуємо ремонт на якісному, дорогому обладнанні. Наші клієнти давно вподобали цю послугу, вона має ряд переваг:
  • збереження оригінальної матриці та сенсорного екрану, що дозволяє залишити без змін якість зображення, передачу кольору та роботу сенсора;
  • вартість послуги з відновлення розбитого скла в 2-4 рази нижча за повну заміну екранного модуля;
  • заміна скла, зазвичай, здійснюється протягом одного робочого дня, протягом кількох годин.
Варто зазначити, що замінити скло Samsung Galaxy S21 Ultra SM-G998 можливо, лише якщо екран працює належним чином, інакше ця послуга буде недоцільною.

Заміна екрану Samsung Galaxy S21 Ultra SM-G998 в сервісному центрі «Ай-яй-яй»

Заміна екрану Samsung Galaxy S21 Ultra SM-G998 – це саме та послуга, яка дозволить відновити працездатність Вашого смартфона. Для цього в сервісному центрі «Ай-яй-яй» є найкраще обладнання та досвідчені майстри. На послугу із заміни дисплейного модуля ми надаємо гарантію, яка також поширюється на всі встановлені компоненти. Ви можете звернутись з гарантійним талоном у відділення сервіс-центру «Ай-яй-яй», якщо у вас є зауваження щодо якості ремонту або самого екрану. ремонт Samsung Galaxy S21 Ultra замена стекла и экрана

Ремонт Samsung Galaxy S21 Ultra SM-G998  з гарантією якості

З 2012 року нам вдалося завоювати довіру великої кількості клієнтів по всій Україні. Ознайомитись з відгуками наших клієнтів Ви можете на сайті або на картах. Чому нам довіряють?
  • ми є однією з найбільших мереж ремонту цифрових пристроїв;
  • надаємо консультацію онлайн на сайті в чаті;
  • маємо власний склад запчастин, де зберігаються запчастини для всіх моделей смартфонів, в тому числі для ремонту Samsung Galaxy S21 Ultra SM-G998;
  • ми беремось за ремонт будь-якої складності;
  • у нас є сайт з актуальними цінами на ремонт різних моделей смартфонів, планшетів, смарт-годинників.
Ми надаємо свої послуги не тільки жителям Києва, а й по всій Україні. Замовити ремонт в сервіс-центрі «Ай-яй-яй» можна з будь-якого міста України, відправивши нам телефон через Нову Пошту. Щоб дізнатися більше про дистанційний ремонт Samsung Galaxy S21 Ultra SM-G998, просто подзвоніть нам або напишіть в онлайн-чаті на сайті!
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту