Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy A20 2019 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2499 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1799 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy A20 2019 з використанням професіонального обладнання

Зміна скла Samsung Galaxy A20 2019 виконується відокремлюючи його від дисплейного модулю та подальшим встановленням нового скла. Цей вид ремонту має ряд переваг:
 • вартість послуги з видалення розбитого скла та його заміни в кілька разів нижча, ніж заміна екранного модуля;
 • на виконання процедури з заміни скла у майстрів піде всього кілька годин;
Цей вид ремонту дозволяє зберегти оригінальну матрицю і сенсорний екран смартфона, що не впливає на якість зображення та роботу сенсорного екрану. На жаль, послуги з такої процедури надаються рідко. Для цього потрібні спеціальні інструменти та обладнання. Без них скло не можна правильно замінити. Сервісний центр «Ай-яй-яй» працює з 2012 року і за цей час послуга реставрації дисплейного модуля шляхом заміни скла стала нашою спеціалізацією. Зняти скло і замінити його на нове у майстрів не складе труднощів, на це піде всього кілька годин. Ремонт Samsung Galaxy A20 2019: Киев, Украина УКР

Коли потрібно замінити екран Samsung Galaxy A20 2019?

Заміна екрану Samsung Galaxy A20 2019 проводиться після діагностики та виявлення точного дефекту. Заміна скла не має сенсу, і вам потрібно замінити екран, якщо:
 • на екрані немає зображення («чорний екран»), що означає збій підсвічування;
 • чорні плями і смуги на екрані заважають нормальному використанню смартфона;
 • Сенсорний екран частково або повністю не реагує на тиск.
 

Швидкий ремонт Samsung Galaxy A20 2019 за кілька годин

Ремонт Samsung Galaxy A20 2019 може знадобитися в самий невідповідний момент. Тому так важливо знати, куди звернутись задля усунення пошкоджень. Фахівці сервісного центру «Ай-яй-яй» виконують ремонт будь-якої складності. Причини звернення в сервісний центр можуть бути найрізноманітнішими і ось найпоширеніші:
 • телефон сильно нагрівається;
 • не працює екран;
 • телефон погано тримає заряд;
 • погано чути партнера під час розмови;
 • телефон не заряджається або не вмикається;
 • телефон впав у воду.
Фахівці нашого сервісу виконають ремонт незалежно від ступеня несправності телефону. Якщо він впаде у воду, висушимо та відчистимо корозію, зламався екран – замінемо, мікрофон не працює – відремонтуємо. Ми завжди на зв'язку і готові відповісти на всі запитання по телефону або в онлайн-чаті на нашому сайті. Для жителів інших міст є послуга ремонту з доставкою Новою Поштою, подробиці у відповідному розділі сайту.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту