Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy Note 7 SM-N930 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
уточнити замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
уточнити замовити в 1 клік
Заміна скла камери
уточнити замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy Note 7 SM-N930 якщо матриця не була пошкоджена

Заміна скла Samsung Galaxy Note 7 SM-N930 здійснюється фахівцями сервісного центру «Ай-яй-яй» у випадках, коли після падіння або тиску тріснуло скло, якщо матриця не була пошкоджена та сенсор реагує на дотики. Найлютіший ворог сучасної техніки – це волога, перед якою телефон абсолютно беззахисний. Тож якщо ви випадково впустили телефон у басейн або випадково пролили на нього каву, ремонт Samsung Galaxy Note 7 SM-N930 в сервісному центрі «Ай-яй-яй» - єдине правильне рішення. Звертатися за допомогою до фахівців необхідно, навіть якщо смартфон зберіг свою функціональність, адже волога викликає розвиток процесів окислення та корозії, ознаки якої з’являються значно пізніше. Отриманий на ремонт телефон, у який потрапила вода, розбирається, всі компоненти просушуються в ультразвуковій ванні, повністю видаляються сліди окислення.  

Заміна екрану Samsung Galaxy Note 7 SM-N930 при сильних пошкодженнях

Щодня власники смартфонів звертаються до філій сервісного центру «Ай-яй-яй», коли на екрані з’являються сліди механічних пошкоджень. Деякі користувачі не поспішають ремонтувати телефон з розбитим склом, якщо на дисплеї з’являються тріщини, вони помилково вважають, що смартфон можна відремонтувати через деякий час. Дисплей з розбитим склом може пошкодитись та вийти з ладу. Майстри нашої майстерні спочатку проведуть діагностику, щоб визначити, чи пошкоджено тільки скло, чи пошкодження глибші та необхідна заміна екрану Samsung Galaxy Note 7 SM-N930. На підставі отриманих результатів клієнта інформують про виявлені дефекти, умови їх усунення та ціну ремонту. Ремонт Samsung Galaxy Note 7 N930F: замена стекла экрана киев украина фото

Професійний ремонт Samsung Galaxy Note 7 SM-N930

Досвідчені інженери використовують спеціалізоване обладнання для відновлення функціональності гаджета, а ремонт Samsung Galaxy Note 7 SM-N930, будь то заміна екрану або заміна акумуляторної батареї, виконуються з використанням спеціалізованих інструментів. Ви можете доставити несправний пристрій до найближчого відділення сервісного центру «Ай-яй-яй» одним із наступних способів:
  • Завітавши особисто в одне з багатьох філіалів у Києві. Відділення розташовані майже в усіх районах Києва, усі вони розташовані поруч зі станціями метро.
  • Ви можете замовити послуги кур’єра в межах Києва. Кур’єр відвідає Вас у зазначений час, щоб прийняти Ваш смартфон на ремонт;
  • Ремонт з доставкоюНовою Поштою. Якщо Ви знаходитесь поза Києвом, можете надіслати Ваш смартфон на ремонт з будь-якого відділення Нової Пошти. Також після ремонту ми відправимо Ваш пристрій за вказаними Вами реквізитами.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту